Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudom, hogy már nem új film,...

Tudom, hogy már nem új film, de hogyhogy úgy oldották meg a T. rex és az Indominus rex harcát a Jurassic World-ben, ahogy?

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy a Jurassic Park 3 miatt úgy lesz megoldva a harc, hogy a T. rex és az I. rex nem fogják tudni megölni egymást/nem fognak bírni egymással/ugyanolyan erősek lesznek, és ezért fog győzni a T. rex segítséggel, de ehhez képest a T. rex megint meghalt volna, ha nem kap segítséget. Hogyhogy nem féltek ezt a JP 3 után így megoldani?

2017. márc. 11. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Azért, mert ha belegondolsz, két lehetőségük volt:


Vagy az első rész másolják, és valaki miatt vagy egy hiba miatt meghibásodik a park és kitörnek az állatok, vagy csinálnak egy, a harmadik rész Spinosaurusánál is böszmébb lényt.

A második sokkal jobb választás volt, már csak azért is, mert így rávilágítottak, hogy az első résszel, és Hammond álmánál már jóval többről van szó, ami a pénzt és a lehetőségeket jelenti.

2017. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem lett volna hihető.

Az irexet úgy vezették fel, mint az eddigi legveszélyesebb állatot, amit eddig terveztek. Történetileg ellentmondásos lett volna, ha a trex meg tudja ölni csak úgy.

Egyébként meg az aranyközéputat választották, amikor a mosasauros ölte meg, szerintem helyesen.


Ha meg valósághűek akartak volna lenni, az irexnek már az ankylosaurusok között meg kellett volna pusztulnia, amikor az egyik bevitt neki egy találatot.

Csak az a vérpistikéket nem elégiti ki, ezért kellett a szörnyes csetepaté. :(

2017. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyetértek. Azért az is tiszteletre méltó, hogy a karjaival csak úgy felemelte az ankylosaurust az oldalánák és a hátára ledobta a földre.

Az eredeti kérdésre visszatérve, az I-rex sokkal keményebb tökű lény (tekintsünk el attól hogy a filmben az indominus egy nőstény volt) egy t-rexnél. Felemelt egy teherautót, megölt egy ankylosaurust, sportból kinyírt 5 apatosaurust, és a film végén majdnem a t-rexet is megölte. Ha a velociraptorok nem terelik el a figyelmét, a t-rextól is könnyes búcsút vehettek volna. Tehát a t-rex semmire se ment volna a raptorok nélkül, a raptorok pedig semmire se mentek volna a t-rex nélkül. Habár nem tudták volna még így együtt se megölni, mivel a mosasaurusnak jár a dícséret. Egyébként a JP3-ban látottak után, szerintem ha lett volna ott egy spinosaurus, akkor az fél perc alatt megölte volna az indominust a t-rex és a raptorok, na meg a mosasaurus segítsége nélkül.

2017. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!