Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek lengyelül beszélő...

Ismertek lengyelül beszélő filmeket, műsorokat magyar felirattal?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül csak lengyel filmre gondolok, az is jó, ha lengyelre van szinkronizálva, a lényeg, hogy legyen hozzá magyar felirat.

Youtube-os videó is jó lehet, interjú valakivel például.

Ha valaki ismer ilyet, linkelje be nekem, légyszi.


2017. márc. 12. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tízparancsolat (Kieslowski, 1988)


Nem enged linkelni a gyakori, de csak keress rá a guglival.

2017. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, köszönöm szépen.
2017. márc. 12. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A lengyelek nem szinkronizálnak, lektort használnak inkább
2017. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is tudtam, amikor feltettem a kérdést, hogy általában így van, de gondoltam, hátha valaki ismer azért szinkronizált lengyel filmet is. Azóta rájöttem, hogy tényleg mindent hangalámondással készítenek. Amin először ledöbbentem, de meg lehet szokni tulajdonképpen, bármilyen furcsa is.

Azért , ha valaki nem tud kibékülni ezzel a módszerrel, de szeretne lengyelül, magyar felirattal filmet nézni, annak a mesefilmeket tudom ajánlani, mert azokat viszont ők is szinkronizálják, a Némó nyomában-t, vagy a Riót pl.

2017. aug. 2. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Többnyire így nézek filmet, mert a barátom lengyel. Egyébként ha jól tudom a Bosszúállóknak van lektoros és szinkronizált változata is
2017. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!