Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik MARVEL filmet ajánlanát...

Melyik MARVEL filmet ajánlanátok, a legjobban? Melyik a legszórakoztatóbb szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Amerika Kapitány: A tél katonája volt az egyik ami nagyon bejött, de összességében a többsége élvezhető, bár nekem az újabbak, főleg a Bosszúállók: Ultron kora és az Amerika Kapitány: Polgárháború annyira nem voltak izgalmasak. Átlagban a Vasember filmek is jók, a Thor első részét is szerettem, a másodikat is láttam de abból alig emlékszem valamire. Talán a Hulk picit vontatott, de nem olyan rossz az sem. A Galaxis őrzői és a Hangya nekem kimaradtak, de ezeket is pozitívan értékelték ahogy olvastam, főleg az előbbit.
2017. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A három legszórakoztatóbb (nálam):

1.Deadpool

2.A galaxis őrzői

3.A Hangya

4.Doktor Strange(mostmár)

2017. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Vasember 3 a nagy kedvencem mind közül.
2017. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legjobban nekem a Thor tetszett, kimagaslik a többi közül, mindkét része, főleg az első. Van benne vicces szereplő (Loki), romantika, akció, és cseppet sem unalmas, végig élvezhető. A Pókember és A csodálatos pókember is nagyon jó, az Amerika kapitány sem rossz, de nem tudtam rászánni magam a többi részére. A hihetetlen Hulk és főleg a Vasember nagyon el van nyújtva, vontatottak, a Bosszúállók pedig nagyon nem tetszett.

A legviccesebb pedig a Dead pool, tehát ha nevetni szeretnél, mindenképpen azt nézd.

2017. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!