Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mik azok az alap...

Szerintetek mik azok az alap filmsorozatok, amiket mindenkinek látnia kell?

Figyelt kérdés
Persze ezt így nem lehet kijelenteni,de másképp nem tudtam megfogalmazni. Lényegében arra lennék kíváncsi,hogy mik azok a többrészes filmsorozatok,amikről mindenki tud,pólók és kiegészítők vannak belőlük,mert mindenki látta,példákat hoznak fel belőle,több milliós nézettségük van,és néhányan képesek lennének meghalni értük. Kissé durván hangzik,de a lényeget szerintem ki lehet venni :D

2017. márc. 14. 00:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
94%
The Walking Dead, Trónok Harca, Breaking Bad
2017. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sorozatoknak nincs akkora kultusza, hogy általánosan ki lehetne jelenteni, ez vagy az "alapmű", amit mindenkinek érdemes látnia. A sorozatok népszerűsége általában sokkal inkább szalmaláng. Néhány évig, vagy amíg fut, a csapból is az folyik, aztán ez gyorsan eltompul.
2017. márc. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem alap, bár sem pólók, sem kiegészítők, csak minden idők legnagyobb nézettsége a záróepizódnál (legalábbis pár éve még így volt, azóta lehet, hogy ez megdőlt):

MASH 4077

2017. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy film,amiből több rész készült :)
2017. márc. 14. 10:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Star wars, gyűrűk ura, harry potter,
2017. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem értette mindenki :o
2017. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen,de nem baj :)
2017. márc. 14. 12:06
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez ízlés kérdése. Ha nagyon választani kell, szerintem mindenki a kedvenceit fogja írni. Nálam a sorozatok iránti rajongás a Jóbarátok-al kezdődött. Számtalanszor végignéztem, betéve tudom a szövegét is. Utána jött a többi. Filmeket már szinte egyáltalán nem nézek. Iszonyú ritka ha mégis előfordul. Kamaszkorom kedvencei a Jóbarátok után: Buffy a vámpírok réme, Angel, Sliders.


A mostani kedvenceim egyértelműen a Supernatural, Trónok harca, Agymenők, Lucifer, American Horror story, Once upon a time, és még sok más...

2017. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, akkor félreértettem, én sorozatokra gondoltam.


Több részes filmek: Büszkeség és balítélet (az eredeti, nem a másolat), Fűrész 1-7 :) Imádtam őket! Ben hur, Abigél

2017. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
South Park
2017. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!