Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

A film felétől láttam este, tehát csak részletek vannak meg, de aki nagy filmes, az ennyiből szreintem fel fogja ismerni.

Ami lényeg még, nem egy olyan film amibe nagy sztárok vannak, meg nem is túl híres, mert akkor már megtaláltam volna.



Arról szól a film, hogy egy ilyen szőkés hajú csaj van benne, aki minden nap a boncteremben kezd, és van neki egy csaj kollégája aki egy kicsit molettebb.

Aztán mindig van egy tükör amibe belenéz, és újra kezdődik a nap azt hiszem, meg néha üldözik is, pl amikor ül a buszon haza felé menet, mindenki őt nézi, ilyen elmaradott környéken játszódik.


Az egyik nap a moletteb kollégája fekszik a boncasztalon ez is fontos részlet, aztán arra emlékszek még, hogy a hulla felkel és beszél a csajhoz, de ezt is csak képzei, mert amikor magához tér, ott fekszik ugyanúgy.



És talán úgy van vége, hogy felkel egy ilyen lepukkant szobába, kimegy a mosdóba, belenéz a tükörbe és férfi arca van.

Tehát ilyen skizó film lehet.


Az biztos még, hogy nem új film, mert kb 3 éve láttam, valamikor hajnalban adták le valami kis csatornán, azóta is keresem ezt a fimet.


Remélem itt akad olyan, aki már sok filmet látott, és felismeri ezek alapján


Tippek?



2017. márc. 15. 21:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!