Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás állatok baki vagy nem?

Legendás állatok baki vagy nem?

Figyelt kérdés
Ugyebár a végén van egy jelenet ahol Grindelwaldot lefegyverzi Gothe az egyik állatkájával. Na már most a 7. Potter könyvbe kiderül hogy Grindelwald fiatalkorába szerezte meg a pálcák urát, tehát itt már a birtokába volt. Akkor itt el kellett volna veszíteni a pálca birtokosi jogát! De amint tudjuk ez nem történt meg, mert azt a Dumbledor elleni parbajban vesztette el. Szóval a kérdés nektek szól Potter fanok ez egy baki vagy én siklottam át valamin?

2017. márc. 18. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ha jól emlékszem nem az volt a kezében,vagyis nem azt vették el tőle.

szerintem úgy lesz ez megoldva,hogy csak igazán komoly helyzetekben veszi elő a bodzát.

2017. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam de aztán eszembe jutott hogy Harry hogyan szerezte meg a pálcát. Lefegyverezte Dracot akinek a saját pálcája volt a kezébe.
2017. márc. 19. 07:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hoppá!

valóban.

nah délután még elgondolkodom erről.

2017. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Tina fegyverezte le. Aki viszont nem fog meghalni, mivel Gothe felesége lesz. Szóval remélem kapunk egy jó kis izgalmas párbajt *-*
2017. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán párbajban győzték le, szóval nem baki.
2017. márc. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Percival Graves pálcája volt nála, Rowling nem hagy figyelmen kívül egy ilyen lényeges dolgot...


Gondold csak el: Grindelwald Graves alakjában szivárgott be az aurorok közé, igen hamar kiszúrták volna, ha nem az ő, hanem a bodzapálcát használta volna. Nyilván nem vitte magával egy olyan helyre, ahol napi szinten több aurorral találkozik.

2017. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nála lennie a palcanak hogy lefegyverezzek. Attól hogy nem a bodzapalca volt nála épp, még legyőzték. Hacsak nem lesz benne egy olyan hogy direkt akarta hogy elfogjak, ergo "megadta magát" és nem vesztette el a pálca birtoklasanak jogát.
2017. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Ezen a pálcán nem gondolkodtam még el. (most láttam a filmet), ellenben egyből megzavart ez az obsukurs téma.


Ha nem varázsolsz, nem tanulod meg irányítani helyesebben, akkor obskurálóvá válsz.. Potter hogy nem volt ilyen problémás? Vagy a többiek? 10 éves korukban kezdik csak el a sulit... ebben meg arról papolnak hogy ritka az a varázshasználó aki megéli a 10 éves kort... Most akkor mi van?


Aztán kicsit zavaros volt az amneziáló eső... Most akkor az eső volt a lényeg vagy valami más? Mert mutattak embereket akik esőtől függetlenül felejtettek, miközben a rend éber őrei az esőben sétálgatva varázsolgattak... bőrrel kell érintkeznie a méregnek vagy sem? Ha igen, akkor a végén a csajszinak nem kellett volna felejtenie? Hiszen hozzáért a vizes fickóhoz...


Na mindegy... sok sok logikai hiba, karakter gyengeség van a műben, de attól még egy piszok látványos és hangulatos film. Annak ellenére is hogy sok lény csak azért szerepelt a filmben hogy a gyerekeknek hozza a cukiság faktort a szörnyű háttérjelentés ellenére.

2018. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Potterrel azért nem volt gond mert ő nem is tudta hogy varázsló. Ezért nem nyomott el magában semmit. A többiek meg gyakorolták otthon. Az első részben is Ron meg Hermione már tud varázslatokat.
2018. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Harry nem nyomta el magában a mágiát. Volt, hogy amikor Dudlyék üldözték az iskolában, a tetőn kötött ki, vagy amnikor Petunia néni é

levágta a haját, másnapra visszanövesztette.

2018. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!