Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudnék hibátlan felirat...

Honnan tudnék hibátlan feliratot szerezni a Sex and the City the Movie (Szex és New York, a film) c. filmhez?

Figyelt kérdés
Feliratos oldalakon nem találtam eddig olyat, ami nem késik vagy csúszik, és nincs időm szórakozni a helyreállítgatással. Légyszi, ha valakinek megvan, írja le honnan töltötte le!
2008. okt. 12. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kérésnek ilyen formában semmi értelme.


Nem a felirat a hibás, hanem neked van rossz verziód a filmből (mármint a felirathoz rossz). Vagy szerezz be egy olyan verziót, amihez van felirat, vagy keress a sajátodhoz, vagy marad az igazítás.

2008. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem honnan töltötted le? nekem is kéne :$
2008. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Több fajta release létezik egy filmből. Sex and the Cityből biztos van vagy ezer. A feliratokat igazi pokol beidőzíteni, de vannak emberek akik veszik a fáradtságot és beidőzítik.


2 megoldás van. Vagy letöltesz másik feliratot ennek a három oldalnak a valamelyikéről:

www.feliratok.hu

www.hosszupuskasub.com

www.opensubtitles.org/


Vagy letöltöd a BSPlayert:

www.bsplayer.com

A BSPlayer talán a legjobb lejátszó Windowsra, magyar nyelv is van hozzá és a felirat betöltése után CTRL+balra nyíl illetve CTRL+jobbra nyíl segítségével tudsz korrigálni a feliraton.

2008. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszi a kritikát, legközelebb úgy teszem fel a kérdést, hogy előtte utánanézek, mi az értelme, tehát a választ is frankón tudom már, mire megkérdezem.

A többieknek tényleg köszi :)

thepiratebay.org-ról töltöttem.

2008. okt. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!