Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Orange is the new black...

Az Orange is the new black sorozatban a 3. évad utolsó részében kiderül, hogy kik és miért vágták ki a kerítést?

Figyelt kérdés
Lehet kiderült, csak én nem figyeltem eléggé, de nem vágom :D

#Orange #the new
2017. márc. 19. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Wiki: "A construction mishap allows all the prisoners to escape to a nearby beach and play in the lake."


Tehát véletlen/balesetként van leírva nem szándékos szökési kísérlet (ki vagy be).


Nekem úgy rémlik hogy valamilyen munkások érkeznek a börtönbe és a kerítéssel is csinálnak valamit. Mivel az őrök felmondtak ezért nem volt felügyelet és talán nem is volt lezárva az a blokk ami a lyukas részt is érintette, így simán ki tudtak menni.

2017. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem, Caputo felfedezte, hol jár be a csirke (+ Chang hol tárolja a narancsát), és meg akarta csináltatni a kerítést. A fegyencek meglátták, hogy szabad az út, és tömegesen kiszaladtak. A javítómunkások jobbnak látták felszívódni. Kb. ennyi történt.
2017. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!