Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új sorozatot szeretnék elkezde...

Új sorozatot szeretnék elkezdeni, ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, ne csak a sorozat címét írja le, hanem írjatok is róla valamit, ami meggyőzne. Romantikus kéne, lehet fantasy is és hétköznapi tinis/nem tinis is.

Eddig láttam és imádom: 90210, A férfi a legjobb orvosság, Kínos, Faking it, Futótűz, Gossip girl, Merlin kalandjai, My mad fat diary, Skins, Carrie naplója, The secret circle, Szívek szállodája, Elcserélt lányok, Pretty little liars, Vámpírnaplók, Originals, Teen wolf, Once upon a time. Jó kis sorozatajánlót írtam ide. :D Az ahs utolsó két évada nagyon nem tetszett, a többit imádtam.

18/L



2017. márc. 24. 17:50
 1/9 anonim válasza:
100%

Így jártam anyátokkal (amerikai vígjátéksorozat, 2005-2014)

"Ahogy a cím is mondja a történet arról szól, hogy Ted Mosby 2030-ban elmeséli gyermekeinek, hogyan ismerkedtek össze a szüleik.


A történet kezdetén Ted legjobb barátja, Marshall elárulja, hogy meg akarja kérni barátnője, Lily kezét. Ted ebben a pillanatban döbben rá, hogy többé nem várhatja az igaz szerelmet, lépnie kell. Ebben segít neki barátja, Barney, a hivatásos agglegény, aki folyamatosan kínozza Tedet a nőkről és párkapcsolatokról alkotott megingathatatlan véleményével. Ted hamarosan megismeri Robint, úgy érzi, ez a szerelem első látásra, de a sors valami egészen mást tartogat számára..."

2017. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Agymenők


Nem a legjobb sitcom, de nekem nagyon bejött.


4 tudós, Sheldon, Leonard, Rajesh és Howard életéről szól. Néhol vicces, szomorú, elgondolkodtató és talán még a didaktikus célzat is megjelenik olykor.

2017. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Shadowhunters: a Csontváros - A Végzet ereklyéi c. film folytatása. Nem tudom ismered-e a filmet... Nem igazán tudom jól megfogalmazni a tartalmát úgy, hogy ne legyen spoiler, úgyhogy kimásolom sorozatbarátról :D


a Shadowhunters c. sorozat a 18 éves Clary Fray életéről fog szólni, aki születésnapján rájön, hogy igazából nem az, akinek hiszi magát, hanem az árnyvadászok leszármazottja, az angyal–ember-hibrideké, akik démonokat ölnek. Amikor édesanyját, Joycelynt elrabolják, Clary belecsöppen a démonvadászat világába a rejtélyes árnyvadásszal, Jace-szel és a legjobb barátjával, Simonnel.


The 100/ Visszatérők.

Kedvenc sorozatom. Leginkább sci- fi és dráma.

Az emberiség 97 éve az űrben él, mivel a Föld élhetetlenné vált egy nukleáris háború következtében. De az Ark (űrállomás) a sorozat kezdetekor veszélybe kerül: a tartalékok fogyni kezdenek, s ha így folytatják, pár hónapjuk marad. Száz fiatalkorú rabot leküldenek a Földre, hogy rajtuk teszteljék az ottani életet. Először az ő életükről szól, aztán a szálak bonyolódnak, újabb és újabb problémák merülnek fel. Romantikus szálak is akadnak benne.:) Ha nem bírod a vért, és a brutalitást, inkább ne kezdj bele. Bár kétlem, hogyha egyszer nézted a Vampire Diariest. :)

A the 100 életem LEGJOBB sorozata, csak ajánlani tudom. Eddig három teljes évad van fent, a negyedik évadnak pedig a közepénél tartanak. Hetente jönnek a részek, úgyhogy nem kell sokat várni rá. (bár nekem ez is végtelennek tűnik)

2017. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a the 100-at kezdtem el :) de még jöhetnek
2017. márc. 25. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
jaj, de örülök! :) legjobb a világon!!! <3
2017. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kovács János Szal. ***** válasza:
100%

Black mirror


Minden epizód egy-egy külön történet, leginkább futurisztikus közegben, de egyértelműen a mi világunk problémáiról szólnak a történetek. Azt fejtegeti, hogy egy-egy társadalmi jelenség hová vezethet. Az első éved első része egy elhibázott, ízléstelen baromság, az ne riasszon el.

2017. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Internátus:nagyon jó sorozat, izgalmas és sok rejtély van benne és vicces is,7 évados.

Westworld: fordulatos. Egy olyan vadnyugati parkban játszódik ahol robotok vannak és a gazdag embereket szórakoztatják. Sok csavar van benne, abszolút nem kiszámítható, hogy mi fog történni a következő részben.

Grand Hotel: 1900-as évek elején játszódik, nagyon szép szerelmes történet. Ugyanakkor titkok is vannak benne.

2017. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Trónok harca, Vikingek
2018. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Reign
2021. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!