Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok az alábbi...

Ti mit gondoltok az alábbi véleményről a Mindenki c. film kapcsán? Részletek leírásban

Figyelt kérdés
Egy FB-s kommentelő szerint a film nem más mint liberális dogmák újboli elfröcsögése. Nagy szavak csak nem tudom biztosan mi az igazság. Személyes véleményem szerint a film rendezőjének nem ez volt a szándéka, szerintem itt többről van szó azért és másról. De lehet nem jól gondolom. Ti kedves válaszolók mit gondoltok, kiváncsi vagyok ti hogy látjátok a helyzetet.

2017. márc. 26. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 15 éves fejemmel úgy látom, hogy a film a gyerekekben lévő összetartást szimbolizálja.Amikor a végén nem énekeltek, ott is a gyerekekben lévő összetartást láttam.Nekem tetszett, nincs vele gáz, megérdemelte az Oscart szakmailag is, és emberileg is a film
2017. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem rossz film ebből csináltam annó házit magyarból
2018. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!