Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Amerikai film.Van egy fiatal üzletember,akinek nincs családja,de nagyon gazdag.A cége jól megy,tisztelik,becsülik.

Egy nap találkozik egy angyallal,aki durva módszerekkel kiszakítja ebből az életből,saját családot ad neki.Csak úgy.De szeretik,meg minden,egy asszony,meg egy kisgyerek.A koma nagyon meg van illetődve,folyton reklamál az angyalnál.Visszamegy a cégéhez,meg minden.Persze azok nem ismerik már,(az angyalnak köszönhetően) a családja viszont imádja.Tőzsdei tudásának hála,jólétet biztosít új családjának,ő is szereti már őket.Ekkor az angyal megmutatja neki,milyen halála lett volna akkor,ha a régi életében hagyja.Egyedül,boldogtalanul látja magát haldokolni egy kórházi ágyon és épp arról beszél,hogy tett dolgokat,amiket nem kellet volna és,hogy sok az ellensége.Ekkor megérti miért történt vele ez az egész.

Visszamegy a családjához és velük marad.

Happy end.


Nem ismerem a színészeket,de jó film.Gondoltam hátha valaki más is látta és elárulja nekem a film címét,mert azt elfelejtettem.



2017. márc. 30. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem a Segítség, apa lettem! c. film Nic Cage főszereplésével?
2017. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!Nicholas Cage nem jàtszott benne.Nem olyan ismert szìnészek.A főszereplő férfi kicsit Kevin Baconre hasonlìtott,az angyal meg Sir Sean Conneryre.
2017. júl. 16. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!