Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám a vastus mediali...

Hogyan tudnám a vastus medialis oblique-omat felerősíteni?

Figyelt kérdés
Aktívan küzdősportoltam (sportolok) kiskorom óta, ám egyszer csak elszakadt a keresztszalagom. Már több mint egy éve volt a műtétem. Ilyenkor ugye a sérült láb rengeteg izomtömeget veszít. Azóta szorgalmasan jártam tornára, rehabra, keményen edzettem, eljártam kondiba. Mostanra alig látható a különbség a két combizomzat között, sok erőt szedtem fel rá, ám mégis a belső rész (vastus medialis obliqe, vmo, teardrop muscle) gyengébbnek, kisebbnek, elmaradottabbnak látszik. Milyen gyakorlatokkal tudnám felerősíteni, tömegelni? És ez alatt haladó szintű, kemény, illetve kellően fárasztó gyakorlatokra gondolok. Előre is köszi

2017. márc. 31. 14:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!