Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Steven Seagal miért ennyire...

Steven Seagal miért ennyire alulértékelt, ellenszenves színész sokak számára?

Figyelt kérdés
Nagy átlagban elmondható, hogy az emberek utálják Steven Seagalt, legalábbis amennyire le tudtam szűrni a neten és az ismerőseim körében (amúgy is úgy vettem észre hogy ő a végletek embere, vagy nagyon szeretik vagy utálják, és az utóbbiak vannak többségben). Mivel szolgált ő rá erre? Szerintem nem annyira rossz színész. Persze nem egy Oscar-díjas, de akkor is.

#akciófilm #ellenszenv #Steven Seagal #akcióhős #Úszó erőd #Száguldó erőd
2017. ápr. 1. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintm a közéleti tevékenysége miatt. Addig csak röhögtünk rajta, most már nem.
2017. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mert volt kb 4 normális filmje.

ölve vagy halva,halálra jelölve,nico,úszó erőd.

a többi már nem is került moziba hanem alacsony költségvetésű zs kategóriás téka film.

amúgy meg azért mert lényegében bud spencer filmeket készít,vagyis a nagydarab megver mindenkit jelige,csak épp belőle hiányzik a humor,ami miatt unalmas,ahogy az is unalmas,hog minden filmje ugyanaz.

plusz a hajfestése a hajbeültetése a hajkontúr tetoválása nevetséges.

a durva elhízása miatt pedig hiteltelen a komolyan gondolt keménykedése.

2017. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan sokan utálnák, maximum lenézik, meg gagyi színésznek tartják. Egyébként nem indult rosszul. Nem mondom, hogy mesterművek az első filmjei, de korrekt akciófilmek, és akkor még volt karizmája is... De aztán egyre lejjebb csúszott, meg el is hízott. A legújabb filmjeiben a bunyó jelenetek úgy szét vannak vagdosva, hogy sose látod Seagalt egy az egyben. Vajon miért? :)
2017. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!