Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 13 reasons why sorozatról...

13 reasons why sorozatról vélemények?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 22:30
 1/4 anonim válasza:
56%
Szerintem a könyv jobb...Sokkal
2017. ápr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
5.résznél már sírtam,szerintem egy nagyon mély és erős üzenete van,rám eddig nagyon hatott. Nézz bele,esetleg nézd végig az egészet(13 óra az életedből,annyira nem is sok),mert ha valami,akkor ez nagyon jól sikerült (SELENA)
2017. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Gyorsan le kell zavarni, mert elég depresszív.

Komolyan elgondolkodtat azon, hogy milyen fontos lenne jobban odafigyelnünk egymásra.


A sorozat elején még elég pitinek tűntek a problémái, meg hisztinek, aztán komolyabb lett a dolog, de...


SPOILER veszély!!


...ellenszenves az az üzenet, hogy a többiek voltak a felelősek a halálért. NEM! Az ember ne bízza a boldogságát a többiekre, főleg nem az középiskolai osztálytársakra. A bamba igazgató meg aztán főleg nem felelős érte...


A szüleinek meg hogy volt erejük pereskedni? Minek? Komolyan csak az iskola hibája? Ők is figyelhettek volna jobban a gyerekükre. Legalább annyira a szülők hibája.


SPOILER OFF


Szóval összességében élvezhető, elgondolkodtató, de bizonyos szempontból rettentő idegesítő sorozat volt, nem értem mások ezt hogy nem látják.

2017. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
36%
Depresszív, igen eléggé :D
2017. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!