Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok anime-ét ajánlani,...

Tudnátok anime-ét ajánlani, amire jellemző a "sh*t hits the fan"? (pl. Attack on Titan)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az Attack on Titan egy nagyon népszerű anime itt nyugaton és rengeteg kérdés volt már vele kapcsolatban, de én nem feltétlenül olyan animét keresek, mint a Shingeki no Kyojin.


Amit keresek, az olyan anime ami békeidőben kezdődik, de valami katasztrófa bekövetkezte folytán káosz alakul ki a világban, ami utána az egész sorozatban jelen van. Nem számít, hogy apokalipszis, vírusfertőzés, zombik, földönkívüliek, de valami globális fenyegetés legyen jelen és ha egy pár szereplő (2-3) túlélésére (szenvedésére) koncentrál a történet, az csak még egy pozitív aspektus.


Példákat csak filmek közül tudnák felsorolni, mint például: Cloverfield, Érkzés, Holnapután stb.



Köszönöm előre is!


2017. ápr. 5. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Shinsekai Yori

Neon Genesis Evangelon (?)

Tengen Toppa Gurren Lagann

Ergo Proxy (?)

2017. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ilyen, de a "sht hits the fan" az jellemző rá és szerintem tetszene neked (ha még nem ismered): Re:Zero
2017. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
koutetsujou no kabaneri olyasmi mint az aot de már elkezdödöt a katasztròfa de ott még béke volt
2018. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!