Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudok hasonló filmet mint az...

Tudok hasonló filmet mint az Idegpalya? Nem pont ilyen témájut hanem hogy fiatalokról szóljon

Figyelt kérdés
2017. ápr. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem olyan témájút szeretnél, akkor miért azt adod példának? :D
2017. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Ötödik hullám, Útvesztő... Ezeknek folytatása is van. ( Ha jól tudom trilógiák, de nem akarok hülyeséget mondani...)
2017. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éhezők viadala. Fiatalokról szól végülis...
2017. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert az tetszett mostanában
2017. ápr. 6. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak annyi a kritérium, hogy fiatalokról szóljon? Mert akkor ennyi erővel a Thirteen, a Csillagainkban a hiba, a Pillangóhatás, A lé meg a Lola meg, aPál utcai fiúk és a Moszkva tér is fiatalokról szól. Sót az már egy horror filmes klisé, hogy fiatalok kerülnek kelepcébe, és ott elkezd vadászni rájuk valami csúnya gonosz... meg még retek sok filmet fel lehetne sorolni...


Szerintem te az ilyen mostani YA filmeket keresed, hármat már említettek, akkor én még hozzácsapom a Beavatottat, mert most az jut eszembe. Nem nézek igazán ilyen filmeket, így konkrétan többet nem tudok mondani, de keress rá a YA(young adult) filmekre, és ki fog dobni jó párat.


Amit te keresel, az inkább

2017. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!