Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok a Brickleberry-hez...

Tudtok a Brickleberry-hez hasonló felnőtt meséből álló sorozatot?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon rákattantunk, de már megnéztük az összes részét, ami mondjuk alapból is kevés...

Olyat szeretnénk találni, ahol valami hasonló maci vagy más állat van benne és hasonló szerepet játszik a sorozatban. Tehát beszél, osztja a poénjait, és beszólogat mindenkinek.

Hozzáteszem hogy olvasgattam itt is, más lehetőségek után, de mind olyanokat találtam hogy family guy, meg south park, amerikai fater, és társai. Én láttam a south park összes részét, nekem bejött de páromnak nem tetszik az ahogyan megvan animálva az egész.

Azt is olvastam hogy megoszlanak a vélemények a Brickleberry-vel kapcsolatban. Van aki azt állítja hogy másolat, különböző okok miatt. Erre nem vagyok kíváncsi! Nekünk tetszett.

Várom a tippeket, előre is köszönöm!


2017. ápr. 7. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Rick and Morty-t feltétlenül ajánlom! Ilyesmi rajzfilmekből szerintem az a legjobb. Nem csak a poénkodásra megy rá, hanem ténylegesen izgalmas is, nagyon kreatív és elszállt és elgondolkodtató is.
2017. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyetértek. A Rick and Morty tényleg nagyon jó, bár 2 nap alatt végignéztem :/

Mondjuk idén jön a 3.évad

2017. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Higeniker ***** válasza:

a family guy vált be nálam nagyon,

a Brickleberry után,de ami tényleg hasonlít rá sajnos olyat nem találtam én sem

2017. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!