Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Monk a flugos nyomozo sorozat...

Monk a flugos nyomozo sorozat kerdes?

Figyelt kérdés
vajon Trudival eltek hazaseletet?ezen filoztunk a ferjemmel...Sztem igen.Ferjem szerint nem...a fobiai miatt.
2017. ápr. 8. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy rosszul emlékszem már sok-sok év távlatából, de mintha nekem úgy rémlene, azután "ment el az esze" Monknak, hogy Trudy meghalt. Úgyhogy szerintem is igen a válasz a kérdésedre. :)
2017. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Adfig is fura volt szegeny,mutattak gyerekkent,es fiatalon is...

De nekem elegge valoszerutlen,hogy szex nelkul eltek volna.

Max tobb tucat " kendot" hasznaltak...;)

2017. ápr. 12. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érdekes kérdés, tulajdonképpen a sorozat belső ellentmondása, hogy fura volt-e előtte, vagy sem. Az hiszem még az első részben mesél Stottlemeyer Randy-nek Monkról, aki kérdezi, hogy akkor is ilyen volt-e már, és erre azt válaszolja a százados, hogy bár ügyelt a rendre akkor is, de akkor még normális volt. Azonban a sorozat előrehaladtával bekerültek visszatekintő epizódok is, amelyekben Monk ha nem is teljesen ugyanolyan csodabogár, mint a "jelenben", de már akkor is "monkos". A széria amúgy megtehette volna, hogy választ ad a kérdésedre, az egyik epizódban Dr. Kroeger rá is kérdez erre, de Monk inkább neki áll musical dalokat énekelni, hogy ne kelljen rá választ adnia. :)
2018. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, valamiért csak nem akart rá válaszolni...:)
2018. jan. 26. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éltek. Volt egy rész amikor hozzácsapódott egy kisfiú és Monk gondozta egy ideig. És akkor azt hiszem visszaemlékezett rá,hogy a feleségével is akartak gyereket,de nem sokkal később meghalt. Amikor élt még Trudy szerintem nem volt ennyire fóbiás, biztos meg is csókolta és akkor már más is lehetett. :)
2018. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!