Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlotok...

Milyen sorozatot ajánlotok 14-es korosztályban?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon néztem semmit, de most el szeretnék kezdeni párat. Ajánlották eddig a Visszatérőket. Mit nézzek még? 14/L

2017. ápr. 11. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pretty Little Liars.

Az élet csajos oldala.

2017. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy Doki?
2017. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem néztem bele, nem az én stílusom, de hallottam kb. a te korosztályodban lévőktől,(lányoktól) hogy a Teen Wolfot szeretik. Én inkább sitcomoknak élek :D A 2Broke Girls (Az élet csajos oldala) klassz sorozat, de elég sok benne a szexualitás. (Nem úgy, mint a trónok harcában, csak utalás van benne, jelenetek nincsenek.) Én mindenkinek tudom ajánlani a The Big Bang Theoryt. (Agymenők, nem értem, honnan szedik ezeket a magyarosított neveket :D) Nekem a kedvencem. Még az is akadályozhat téged a 2Broke Girlsben, hogy egy ideje nem látom, hogy csinálnának magyar feliratokat az új részekre. Én eredeti nyelven nézem, mert máshogy nem megy, a magyar szinkronra meg kitudja mennyit kellene várni... Esetleg a kicsit fantasybbek? A viasaton látom néha pl. A Flash-t, vagy a Supergirlt. Esetleg a Chuck, érdekes kis story. Azért mondjuk egy témakört írhatnál, amit szeretsz, és akkor lehet többet tudnánk mondani, az ízlésednek megfelelően.
2017. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 The 100 válasza:
100%

Hát 14-es?

The 100!A visszatérők magyarul,de ha nem gond,hogy 16-os!

Nagyon jó!Ajánlom neked!

2017. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet csajos oldalában egyátalán nincs benne szexualitás. Max. beszélnek róla. A trónok harcában annál több. Csak mondom.
2018. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!