Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani a Pretty...

Tudnátok ajánlani a Pretty Little Liars-hoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kezdtem el nézni a PLL-t , első résznél beleszerettem, és, biztosan közületek is van olyan, aki , ha elkezd nézni egy sorozatot, és nem tudja abbahagyni. Na én így jártam. Most fogom megnézni a 7.évad utolsó részét, és mivel most fog kijönni az utolsó évad , ami csak 10 részből fog állni, eléggé el vagyok keseredve. Mi lesz velem a PLL nélkül??? ;) Úgyhogy rohamosan keresnem kell egy új, ehhez hasonló sorozatot. Bármi, ami igazi tiniknek való, csajos , az jöhet! Segítsetek nekem légysziii! Köszönöm előre is, sok pusziii! :3

2017. ápr. 12. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A facebookon van egy pretty little liars hungary nevű oldal ami rakott fel egy listát a pll-hez hasonló sorozatokrol. Szerintem nézd át azokat tok jók vannak😊
2017. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, viszont sajnos nem találom sehol azt a posztot... :( Esetleg meg tudod mondani, hogy mikor rakták ki vagy tudsz küldeni linket?
2017. ápr. 12. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
UPDATE! Megvaan az ajánlott poszt! Köszönöm szépen! <3
2017. ápr. 12. 20:58
 4/7 anonim válasza:

Én mostanában Riverdale-t nézek, a stílusa és a hangulata nagyon hasonló, ha a PLL tetszett, szerintem ez is fog :)

Jelenleg 9 része van, mindegyik feliratos, még nem szinkronizálták. Indavideón is fent van, meg még sok más helyen :)

2017. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat ,aranyos vagy. :) Megnéztem az első részét, kifejezetten tetszik, bár azért a PLL nyomába semmi sem érhet. ;) A felirat nem okoz gondot, hisz a PLL 7. Évada is csak azzal van fennt.
2017. ápr. 13. 18:18
 6/7 anonim válasza:
A pllet énis néztem és nagyon imádtam! Az volt a kedvencem mind közül és utána elkeztem a vámírnaplókat és a the originalst! Hidd el ha tetszett a pll ez a kettő még jobb!!!!!!!!! Ha esetleg elkezded előbb a vámpírnaplókkal kezd és ha utána eljutottal minimum a 4 évadig akk jöhet a még jobb a the originals!!!! Csak magába a the originals nem fogod érteni ha nem nezed a vámpírnaplókat de mind 2 egxzserűen fantasztikus esküszöm! Nagyon érdemes! Az eleje nem a legjobb de tényleg de a vámpírnaplók is pl. a 14 résztől már nagyon jó és egyre jobb lesz. És AA The originalsnak se a legjobb az eleje de hihetetlen de mind 2 nél jobb is amúgy
2018. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És még az előző vagyok és sztem se érhet a nyomába a riverdel! Énis igy voltam amúgy hogy sose fogok jobb sorozatot találni mint a pll és gondolkoztam mi lesz nélkülem és már néztem a pllt, riverdalet, 13 reasons whyt,skamet, strangerthingset, gossip girlt, vámpírnaplók, the originals és konkrétan egyik se ért a pll közelebe se KIVÉVE a vámpyrnaplók és a the originals!!!! Esküszöm nem bánod meg csak az eleje nem jó utána már nagyo nagyon!!!!!!! Megéri nézni ezt a kettőt! Énse akartam elhinni hogy a pllnel van jobb de ez a kettő tényleg!
2018. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!