Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A remény rabjai vagy a Halálso...

A remény rabjai vagy a Halálsoron a jobb film szerinted?

Figyelt kérdés
Illetve melyiket kedveled jobban? (Ha nem szereted azt is leírhatod)

2017. ápr. 13. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyértelműen a remény rabjai. A Halál soron az én ízlésemnek túl szirupos, másrészt nincs a sztoriban 189 perc, harmadrészt Tom Hanks ha lehet, a szokásosnál is pocsékabbul játszik ebben a filmben, az meg még kontrasztosabbá teszi, hogy ott van mellette Sam Rockwell...
2017. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 HalkHogen ***** válasza:
88%
A remény rabjai sokkal mélyebb, összetettebb történet, de engem valahogy sosem fogott úgy meg, mint a Halálsoron. Ízlés dolga.
2017. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
10%
A remény rabjait nem láttam, de hallottam felőle és még így is jobban tetszik, mint a Halálsoron. Nekem kicsit lassú volt a film.
2017. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
a Halálsoronnal csak az a bajom, hogy túl hosszú, meg lehetett volna oldani rövidebbre
2017. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen a Halálsoron. Az úgy játszik az ember érzelmeivel, mint macska az egérrel, egyik pillanatban röhögsz egy jó poénon a másikban meg telesírod a párnát vagy egyszerre mindkettő! A remény rabjai is jó film, de közel se olyan erőteljes, mint a Halálsoron. Bár ha engem kérdezel, számomra a Jákob lajtorjája a kedvenc. Abban is az a faszi játszik aki a Remény rabjaiban.
2017. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a Halálsoron jobb.

Ezért:

~érzelmekre erősen hat

~pszichológiai mondanivalója mély

~szerintem igenis jól játszik benne Tom Hanks, ha nem is kimagaslóan (de nem ő a lényeg egyébként sem)

~drámai


Ellene szól:

~hosszú (bár nem vontatott)

~hókuszpókusz

~kevés helyszín (bár nem lehetett volna jobban megoldani)


A remény rabjai is jó film, de -mint ahogy már előttem is írták- ízlés kérdése, hogy ki milyen típusú filmeket szeret jobban vagy hogy ezek közül melyik tetszett neki jobban.

2017. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudnék dönteni! Mindkettő kiváló.
2018. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

A remény rabjai


Nem tudok bele kötni, a Halálsoronba igen, de azt is kedvelem.

2018. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mindkettőt kedvelem, de a Remény rabjai viszi a prímet!
2019. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!