Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új filmröl? A halálos iramban 8 ról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 16:45
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én ma néztem meg moziban.

Nagyon izgalmas jo film nagyon sok alcióval kevesebb száguldással, de sok jo kocsival

A moziba mindenki tátott szájjal figyelte.

Érdemesebb moziban megnézni mivel sokkal élvezetesebb a hatalmas vásznon nagy hangerővel

14/l

2017. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok

Kicsit számitógépes és kezd már fantasyba átmenni.

Nekem a legelső részek jobban tetszettek.

2017. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én itt az interneten néztem meg még tegnapelött!


Hát azt kell hogy mondjam hogy igazad van. Nagyon kezd átváltani a sorozat inkább fantasy müfajba.. De már régebb óta ilyen például az Ötödik Sebességbe is elég hihetetlen már,hogy betörnek a rendörségre és egy bazi nagy széfet végig huznak egész városon, a hatodikba meg hogy kiaktatnak egy tankot,meg egy repülögépet.. Meg még folytathatnánk..


Viszont ennek ellenére nekem a kedvenc filmem.


A 8 as ba az is tetszett most hogy nem arról szolt hogy volt benne egy fő ellenség és a csapat meg elindult és lerendezte a rossz fiukat.


Itt maga a csapatnak kelett szembe néznie a vezérükkel..

A végén meg már azt hittem hogy ezzel a résszel befejezödik a sorozat.


De amikor már minden kötél szakadt volna jött Dom és megmentette a családját.


Persze ha Paul Walker ( Brian ) nem hal meg,szerintem egész más lett volna a sztori.


7

2017. ápr. 16. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Jason Statham ellopta a shaw-t :D hatalmas a figura!
2017. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!