Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-akták vagy Odaát? Melyik a...

X-akták vagy Odaát? Melyik a jobb sorozat és miért? Mely részeket szeretitek belőle?

Figyelt kérdés
Én mind a kettőt szeretem, de úgy istenigazából csak az X-akták tudott megrázni és bár csak a harmadik évad legelején tartok, már most érzem, hogy az Odaát ehhez képest jóval közönségbarátabb, lightosabb (bár annak az első két és fél évada is nagyon ütött, félelmetes volt, de mikor megjelennek az angyalok onnantól kezdve számomra semmi ijesztő nincs benne).

2017. ápr. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a supernatural sokkal jobb. A kedvenc jelenleg is futó sorozatom. 12. Èvadja fut de még mindig le tud kötni, nagyon szeretem. Imàdom a sràcokat, jól jàtszanak, viccesek, helyesek:)

Az X aktàkat kb 2 éve elkezdtem nézni de a màsodik évad közepe felé abbahagytam. Nem érdekelt igazàn. Idén vagy jövőre terveztem újra nekifutni. Mindenképp végig akarom majd nézni, mert amúgy jó volt csak valahogy anno nem volt hozzà hangulatom.

2017. ápr. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

X-akták - gondolkozós, nem mindenkinek való

Odaát - 4-5 évadig elképesztően jó volt, ma már nevetséges

2017. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, az X-aktákhoz hangulat kell, az Odaát meg olyan hogy bármikor fogyasztható. Emellett az X-akták tényleg gondolkodósabb, töményebb és sokkal sötétebb, kevesebb is benne a humor meg a poén. Viszont emiatt megértem, hogy sokan az Odaátot szeretik jobban, annak is megvan a sötét hangulata, de azt mindig feloldják humorral, viccelődéssel. Az X-aktákban azért humorizálnak annyira, sőt...
2017. ápr. 16. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Odaát. Mert minden van benne ami kell.

-izgalmas

-humoros

-és egyben komoly is

-cuki és tökéletes pasik vannak benne

-van benne természetfeletti

-van 1-2 romantikus jelenet is.

Kell ennél több?

2017. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt szeretem. Kábé 10 éve, amikor még néztem tévét, egyszerre adták különböző csatornákon, a barátommal mindig azon tanakodtunk, hogy melyiket nézzük meg és melyikről maradjunk le. Nekem az X-akták jobban tetszik, komolyabb hangvételű, inkább felnőtteknek készült, de a Supernatural is remek sorozat, de itt gyakrabban van minőségbeli hullámzás.
2019. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!