Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc animéd?

Mi a kedvenc animéd?

Figyelt kérdés
Miért a Naruto?
2017. ápr. 15. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak azért írtad ide mert éppen ebben a kategóriában beszélgettél valakivel, aki csak a Naruto animét ismerte?:)
2017. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

És neked miért a Naruto?

Fiú vagy, vagy lány?

2017. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, igazság szerint ez egy régi vicc féleség :D ugyanolyan hatást kelt ha azt írom One piece, fairy tail, one punch man, atack on titan, zank yu no terror, no game no life, konosuba, és a többi és a többi, ha megnézed a kérdések számát itt lényegesen több ember fordul meg, mint a filmek és sorozatoknál és itt az emberek nagy része néz animét is.
2017. ápr. 15. 20:09
 4/16 anonim ***** válasza:

attack on titan *.* uuh vagy a zankyou no terror vagy a mirai nikki..lehet ebbol kedvencet kiallitani egyaltalan?:D

de legyen akkor a kedvencem..hm..vampire knight

2017. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, hát ez hosszú történet, már gyerekkoromóta néztem a Narutot, az volt a legelső anime amit valaha is láttam és már akkor is magával ragadott a későbbiekben viszont ahogy végig gondoltam mindent, hogy mindenen mentek keresztül ráeszméltem, hogy micsoda motiváció forrás ez a műalkotás és hihetetlen sok erőt adott a kezdeti céljaim elérésében és nagyon sokat köszönhetek neki, gyerekként volt némi feleslegem, de beíratkoztam edzésre és keményen dolgoztam és sikerült fizikailag megerősítenem magam, a tanulásban is sokszor segít, mert csak arra gondolok, hogy még okosabb és mégjobb akarok lenni és csak azért sem adom fel, hogy másoknak megmutathassam, hogy én mire tudom vinni, ha odateszem magam, szóval elsősorban azért, mert kihatott valamilyen szinten az életmre, mint elsődleges motiváció forrás és a sztorija is jó szerintem, meg nem fogták rövidre, az érzelmek is remekül átjönnek és élvezhető minden egyes része szerintem.
2017. ápr. 15. 20:48
 6/16 anonim ***** válasza:
A kedvencem az Attack on titan *u* Megőrülök érte!! C:
2017. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Letezik olyan, hogy valaki kino ezekbol? Regen imadtam oket csomot megneztem aztan 1 eve megprobaltam ujra es annyira gyerekesnek es furcsanak tunt az egesz, annyira mashogy viselkedett mindenki mint a valo eletben, hogy 10 percnel nem birtam tovabb, es azota sem neztem semmi ilyesmit. 😶
2017. ápr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudom rangsorolni de ami a legjobban kitűnik az a Akame ga kill lenne és hiába szomorú meg minden de azt kell hogy mondjam ez talán a kedvencem
2017. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a mostani animéket nem szeretem annyira.Az örök kedvencem a 92 Bishoujo Senshi Sailor Moon marad.
2017. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan már nekem nem kedvencem az a szar. Méghogy Naruto. 😏 Nálam a Gintama a favorit, annál már nem is fognak tudni jobbat csinálni. A Naruto és Attack on Titan mehet a franciba. Még nézni is ciki. Ezenkívül egyik anime sem kedvenc nálam.
2017. ápr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!