Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek a Rémisztő suttogásho...

Ismertek a Rémisztő suttogáshoz hasonló filmeket?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtató,rejtélyesebb filmeket keresek, ami nem horror. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. ápr. 16. 17:27
 1/1 Fukuda Ayaka válasza:

Elgondolkodtató, rejtélyes film ami nem horror? :"D hááát...

●Hívatlan vendég (ne haragudj lesz benner par paras resz de csak 2-3 azt is túl lehet elni. Tehat ha nem szeretned ne nezd meg de nekem nagyon tetszett, vagy 5x lattam es nekem nagyon elgondolkodtató volt. Raadasul a vege nagyon nagy csattanóval zarul es nagyon erdekes.)

●Az árvaház (ha nem birod a horror kategóriát akkor ezt lehet nem kene megnezned. De ha esetleg valamelyik baratoddal, csaladtagoddal bevallalod akkor NAGYON ajanlom!!! Erre aztan lehet mondani, hogy elgondolkodtató és REJTÉLYES!)

●Ismeretlen hívás (ez neked való lesz szerintem^^ Egyaltalan nem para es rejtelyes)

●Fizess a szellemnek (ez szinten nem para max a vege fele egy de az is inkabb undi. A google kepekben felkeszulhetsz ra így mar nem ijedsz meg:DD ez nekem nagyon erdekes volt es rejtelyes)

2017. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!