Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feltűnt ez másnak is a Walking...

Feltűnt ez másnak is a Walking Deadben?

Figyelt kérdés
Minden részét láttam és szeretem a sorozatot bár az utóbbi évadok nem annyira jók, de azért nézem. Az tűnt fel, hogy a zombik a végefelé teljesen elbutultak. A sorozat elején amikor Rick elmegy Atlantába és egy áruházban vannak, ott a zombi egy téglával akarja beverni az ajtón az üveget, illetve korábban amikor Morgan befogadja Ricket, akkor Morgan felesége zombiként benéz az ajtón és csak néz. Meg még amikor az áruházból próbál kijutni Glenn és Rick véresen meg zombisan akkor is valamelyik zombi nézi őket, mintha gyanúsak lennének. Aztán lassan eltűnnek ezek a szokások a zombiknál és a hetedik évadban már csak mászkálni meg enni tudnak többnyire.
2017. ápr. 16. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

A téglásra nem emlékszem már, de a másik kettő szerintem nem bír nagy jelentőséggel. Morgan feleségének tudatalattijában lehet benne volt még, hogy ott élt és valahogy ezért tévedt oda. A másik eset meg szerintem ennél is jelentéktelenebb, mert valszeg Rick és Glenn így se tudnák teljesen álcázni magukat és érezték az élőholtak a szagukból.

Szerintem a "legokosabb" az volt, amelyik a börtönben csak ott feküdt, majd hirtelen megragadta Hershel lábát és beleharapott.

Gondolom azért lett egyre kevesebb szerepe az élőholtak, mert így akarnak még jobban rámutatni, hogy az embernek az ember a legnagyobb ellensége.

2017. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ez nekem is feltűnt de személy szerint roppant zavaronak találtam az elején az "okos" zombikat.

Engem inkább az zavart h minden zombi fekete szürke barna ruhában van mindenki terepruhaban halt meg? Sosincs friss hullazombi mégcsak 1se aki most halt volna meg, mind szottyadt

2017. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!