Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The 100 (a visszatérők)...

The 100 (a visszatérők) sorozat 2. évadjához mikor várható magyar szinkron?

Figyelt kérdés
Pár részt már megnéztem feliratozva, de így nem annyira jó.
2017. ápr. 17. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy "nem annyira jó"? Csak mert véleményem szerint az kb 0 költségvetésű magyar szinkron semmit sem ér az eredetihez képest :/ (lehet, hogy nem szoktál még hozzá és azért frua, szerintem adj még neki esélyt feliratosan...sokkal jobben átjönnek az érzelmek, adott helyzetek hangulata, amik az 1 évad után elég nagy szerepet kapnak.)


Na de kérdésre visszatérve :DDD

Én nem vagyok benne biztos hogy lesz a 2. évadhoz szinkron, mivel a készítők azoktól akik már látták végig a sorozatot elég negatív visszajelzéseket kaptak a szinkronnal kapcsolatban...

Ha lesz, akkor én azt mondanám leghamarabb nyáron, de inkább ősszel lesz, de tényleg adj még neki esélyt faliratosan :DDD

2017. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába kapnak negatív visszajelzést azoktól akik feliratosan nézik a sorozatot, ha eleve a szinkron nem azoknak készül akik már látták, hanem akik még nem. Ilyenekkel a szinkron készítők nem foglalkoznak, hogy kinek hogy tetszik, főleg nem olyannak aki már x éve eredeti nyelven nézi, annak persze hogy furcsa. Ez fordítva is furcsa lenne, sok év szinkron után átállni eredeti nyelvre.
2017. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már megnéztem feliratosan a 2. évadot is. Sőt már lassan a 3. évadot is kivégzem :D

Nagyon király sorozat, és tényleg hozzá lehet szokni a felirathoz.

Esetleg nem tudja valaki, hogy jó minőségben (HD-ban) hol tudnám nézni?

2017. ápr. 24. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én letöltöttem az egészet blu-ray 1080p-ben, ami az eddigi kint lévő s4 részekkel együtt 181GB ami kicsit sok, de hát nah... WORTH :D


Egyébként KODI-ban exodus addonnal is meglehet oldani 1080p-t, nézz utána ha gondolod, itt kicsit sok lenne elmagyarázni.


(Ha esetleg kell torrent link a blu-ray-es verzióhoz azt privátban eltudom küldeni, ide nem teszem ki mert lebannolnak :P (van WEB-DL-es változat is, szintúgy 1080p, de blu-raytől elmarad, viszont cserébe nem sok 100 gb :D))

2017. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!