Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jelenik meg a Hazug...

Mikor jelenik meg a Hazug csajok társasága (Pretty Little Liars) 7. évadja magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy angolul is még csak most jelent meg, de azért kíváncsi vagyok rá, mert már nagyon várom.

2017. ápr. 19. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan adják a tévében a részeket, szinkronnal. Bár tekintve, hogy a hetedik évadból még csak 11 rész van (utóbbi 3 napja jött ki. vééégre) még várhatunk. én sosem értettem, hogyan szeretheti valaki szinkronnal nézni a sorozatokat, mindig olyan idegesítő hangokat raknak be. ráadásul nem hallhatjuk az eredeti színészek (<3) hangját.
2017. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazad van azzal kapcsolatban, hogy érdekesebb, ha az eredeti színészek hangját halljuk, viszont én szeretem az anyanyelvemen nézni a filmeket, sorozatokat.
2017. ápr. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!