Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto című animében, kik...

A Naruto című animében, kik tudták elérni, a bölcs formát? És akik elérték mindegyikőjük csak a békákkal kötött szerződést?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, Minató, Jiraiya, Naruto, és Hashirama is eltudta érni.


jöhetnek a spoilerek nyugodtan.


Hashirama.

elég nagy ahhoz, hogy képes legyen kitanulni a Senjutsu művészetét és ezáltal belépjen a Bölcs formába. Ebben az állapotban jelek keletkeznek a szeme alatt és felett, a homloka közepén pedig egy harmadik szemre emlékeztető forma. A Bölcs forma jelentősen megnöveli a fizikai erőt és a technikák erejét is, használója reflexei és chakraérzékelése is javulnak. Ebben a formában képes egy új jutsut létrehozni. (Senpō: Mokuton: Shin Sūsenju - Valódi Ezer Kéz).



#Naruto #böcs forma karaktetek.
2017. ápr. 19. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem mostanában láttam, de ha jól tudom Kabuto is bölcs formában volt, miután magába olvasztotta Orochimarut. Hogy kivel kötött szerződést az jó kérdés, de gondolom kígyókkal :D. (Nem biztos, hogy igaz amit írok :P annyira nem emlékszem a részletekre.)
2017. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azthiszem, Kabuto csak remete formában volt.

Viszont Sasuke valami madárral is kötött szerződést, a kígyókon kívül.

2017. ápr. 19. 23:43
 3/5 gabe911 ***** válasza:
73%

A remete meg a bölcs forma nem ugyanaz? Bocs de angol felirattal néztem, nem ismerem a magyar verziót.


Sasuke szerződése a sasokkal csak az idézésre vonatkozik.


A sztori alapján a békáknál meg a kígyóknál lehet kitanulni, de szerintem ez nem zárja ki, hogy máshol is lehetséges.

2017. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

én is angolul nézem de ahogy értettem kb így van.


a "bölcs" mód (sage mode) az amikor a természeti csakrát magába szívja , a sajátjával keveri (senjutsu) és azt "megregulázza", ha nem tenné akkor az a csakra eluralkodna rajta és átváltozna.

[link]


3 hely van ahol ezt ki lehet tanulni :

- Mount Myōboku - itt élnek a békák (azaz varangyok), őket ismerjük

[link]

- Shikkotsu Forest - itt a csigák élnek, velük szerződött Tsunade és sakura, de ők csak megidézik a csigákat, nem tudnak senjutsut

-Ryūchi Cave - a kígyófészek, Orochimaru és Kabutó haverjai


Akik ezt képesek voltak elsajátítani:

Fukasaku

Gamakichi

Hashirama Senju

Jiraiya

Kabuto Yakushi

Minato Namikaze

Mitsuki (Manga only)

Naruto Uzumaki

Shima

Gamamaru (Anime only)


Ezektől tök független Sasuke meg a Sas, az ugyanolyan idézés mint pl. Kakashi kutyái, vagy Temari párduca.

2017. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. :)
2017. ápr. 20. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!