Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor lesz magyar felirat a...

Mikor lesz magyar felirat a 13 okom volt című sorozat utolsó két részéhez?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eddig megjelent feliratok gyakoriságából következtethetsz rá. Nincs rá szabály hogy X nap múlva biztos megjelenik, a fordítás önkéntes munka amihez a fordító a saját szabad energiáját, idejét és tudását használja fel.
2017. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. En is ezt varom, de mivel ugye ezelott naponta jelentek meg a forditasok, igy most sem lehet olyan sok.:) kitartas, en is alig birok magammal.. :D
2017. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már azon gondolkodom, hogy megnézem inkább angol felirattal :D

Köszi a válaszokat, várok még pár napot :)

2017. ápr. 21. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziaa. Uristen, kitettek. Lattad mar??? Az elejen meg azt hittem hogy ah itt mar nem lesz semmi fordulat.. aa dehogyis nem.. ez nagyon durva, nezd meg minel elobb! Ha van keved beszelgethetnenk rola mert nem tudom meddig birom ezt igy 😂😂😳
2017. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
valaki meg tudja nekem mondani hogy mi volt azon a listán? Nevek vagy mi mert azt a részt sajnos nem nagyon értettem
2017. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyik listan? Amelyiket zachek csinaltak?

SPOILER!!!!

olyan, amiben leirtak hogy melyik csajnak van a legjobb szaja, legjobb feneke (hannah). Es mindenki latta. Erre gondolsz ugye? Hanyadik reszben?

2017. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!