Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a véleménye a 13...

Kinek mi a véleménye a 13 okom volt című sorozatról?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be, és kíváncsi lennék, hogy mit gondoltok róla.

2017. ápr. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem még a 13.rész hátra van. De nagyon tanulságos egy sorozat főleg a tinik körében szerintem.


Véleményem? Szerintem nagyon jól meglett rendezve, a főszereplők is tutik és szerintem tök jól játsszák el az adott karaktert. Mondjuk én Hannah Bakert abszolút nem így képzeltem el.


Az alapsztori is nagyon jó, szerintem kitűnik a többi sorozat közül. Ez az a fajta sorozat, amelyik mindenkit megfog. Jay Asher a könyvben is nagyon jól leírta, 2 éve olvastam a könyvet. Eszméletlen.


Nekem tetszik, minden egyes percét élvezem, nem mint más sorozatoknál, mert általában vannak percek amiket szívesebben átugornék, de ennél a sorozatnál nem.


Igazából nem tudom, hogy lesz-e 2.évad, de örülnék neki. Mondjuk akkor már annyira nem lenne könyv feelingje, de biztos úgy is lehet szeretni, ha lesz új évad. Nekem egyszerre belopta a szívemet. Imádom, kedvenc sorozatom. ❤

2017. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Csatlakoznek az elottem szolohoz, egyszeruen imadom, es engem nagyon megviselt a sorozat, kozel kerultek hozzam s szereplok, mintha egy suliba jarnank.

A 13.resz vegen maradtak elvarratlan szamok, amikre jo lenne valaszt kapni, ugyhogy remenykedem egy 2.evadban, mondjuk azokon kivul nem igazan tudnanak mar mit kezdeni a sztorival szerintem, mert igy is teljes volt.

2017. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Én nagyon örülnék egy 2. évadnak, mert a kedvenc szereplőim (Alex, Justin, Toby, Clay) "szálait" egyáltalán nem zárták le... (ugye nem akartam spoilert írni...)

2017. ápr. 23. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én is kb 2 hete fejeztem be asszem.

Nekem nagyon tetszett.Annyira sírtam a végén.Főleg az utolsó résznél amikor felvágta az ereit Hannah.

Egyesek szerint ez a film csak a bosszúból elkövetett öngyilkosságot népszerűsíti,és nem fókuszál arra, hogyan tehetünk az iskolai bántalmazás ellen, de szerintem ez relativ nagyon.Aki bántalmazó annak bármit lehet mondani/mutatni nem fogja abba hagyni.Mindig is volt és lesz ilyen bántalmazás, bár szerintem a sorozat jól szemlélteti, hogy törődni kell egymással,mindenkivel mert nem tudhatjuk hogy a másik ember hogy érzi magát,mit gondol vagy mire készül.Nagyon sokan gondolkodtam Clay karakterén is, mert ha ő nem fél bevallani az érzéseit Hannah-nak, végre nem csak hallgat akkor többek közt lehet nem erőszakolják meg Jessica-t, Hanna nem tereli el Sheri(nem emlékszem biztosra a nevére) figyelmét így nem biztos hogy meg hal Jeff,Hanna-t nem erőszakolták volna meg, és nem is lett volna önygilkos.Egyébként Clay a kedvencem.

Hát nem tudom.Engem nem igazán érdekel másokra milyen hatással van.BIZTOS lesz olyan 100% hogy valaki ennek a sorozatnak a hatása miatt fog végezni magával.Persze olyan aki előtte is tervezgette csak nem volt biztos benne.

Nekem mint sorozat,történet nagyon tetszik.A színészek is mind nagyszerűen alakítottak.Nagyon érthetően beszélnek, például a Pretty Little Liars-t nem tudnám sehogysem angolul nézni mert annyira hadarnak, ezt viszont simán végig értettem angolul(angol feliratot kell néha nézni de ritkán).

Számomra nagyon elgondolkodtató, sokat gondolkodtam ezen.Nagyon jó volt az egész hangulata is a sorozatnak,minden tökéletes.Tényleg csak annyi hiba van az egészben hogy azért még én kíváncsi lennék mi történik ezután Clay-el és a többiekkel.Bryce-ra is nagyon kíváncsi vagyok.Remélem lesz folytatás.Ja és amúgy nem tudom miért de annyira szarul esik hogy divat lett nézni, mert már a csapból is ez folyik.Tudom hogy mindenkinek joga van nézni de akkor is sajnálom mert olyanok is nézik akik nagyképű p,csák és nap mint nap beszólogatnak másnak.Furcsa.16/L

2017. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!