Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hacksaw Ridge-A fegyvertelen...

Hacksaw Ridge-A fegyvertelen katona című film hanyas korhatárt kapott?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert néztem előzeteseket és van amiben 18-as, van olyan amiben 16-os,de még olyat is láttam ahol 12-es karika volt kirakva. Érdekelne a történet, de az előzetesben látott dolgok alapján, azért a 18-as karikát túlzásnak találom. Akkor most ezek közül melyik az igazi?

2017. ápr. 23. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
+18
2017. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előzetes csak egy előzetes xdddd Ne várd hogy telerakják a vérrel mivel az csak a háborúban van. Az előzetesbe meg inkább a háborún kívüli dolgokat mutatták (értelem szerűen). A film kur.va véres és sok a csonkított test mivel ugyebár háború xddd Nemtudom melyik idióta rakott rá 12-es karikát, teljesen érthető a 18-as. Ha nem lenne ennyi vér akkor is 16-osra raknám. Ha jól tudom, a Harag (Fury) is 16-os pedig nem annyira véres.
2017. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!