Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Körülbelül 15 évvel ezelőtt a...

Körülbelül 15 évvel ezelőtt a tv-ben leadtak egy sci-fi jellegű sorozatot. Ha valaki emlékszik erre a filmre meg tudná írni a címét?

Figyelt kérdés
Ebben fiatalok a Földről valami idegen bolygóra kerültek, melynek felszínén látszólag szép élet volt, de a felszín alatt a gonosz uralkodott és megpróbálta elrabolni a fentieket. A jók azt hiszem többnyire csajok voltak és a homlokukon oldalt átlósan volt 3 pötty, mint valami ékkő. Aztán egyet elraboltak és valami zöld lével itatták, amítől kábult lett és dolgoztatták és végül a földi fiatalok mentették meg. Kb. ennyire emlékszem.
2010. máj. 15. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi nekem is rémlik. Kerestem már mi lehet ez. De nekem még egy olyan képem is van belőle, hogy mikor a föld alatt vannak, akkor az olyan színes ott lennt (szóval úgy fényesen világít), és mintha egy gyomorban lettek volna. Vagyis olyan dimbes dombos, csúcsos valamik voltak még ott lent.

De nem tudom mi a címe.

Valaki megmondhatná.

2010. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
:D nem az ürgammák?
2010. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!