Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat ajánlanátok...

Milyen sorozatokat ajánlanátok, amik izgalmasak, érdekesek és van történetük?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be nemrég az Amerikai Horror Story első évadát, de ellentétben a pozitív kritikákkal nekem nem tetszett, unalmas volt, úgyhogy azt hanyagolom a továbbiakban. Viszont valamit jó lenne nézni, ami izgalmas, jó a története, és az sem baj ha van egy jobb látványvilága. Tippek? Minden választ köszönök!

2017. máj. 3. 14:50
 1/10 Fun19 válasza:
The walking dead, fear the walking dead, teen wolf, the 100 (kedvencem), humans.
2017. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kérdés, hogy miket néztél eddig... Feltételezem a Game of thrones, The walking Dead népszerűsége eljutott mindenkihez, kevésbé népszerű de jó, a True Detective 1.évada például
2017. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Horror Sztori nekem sem tetszett... Viszont a Teen Wolf igen, és most kezdtem el a Lucifert, az is tetszik:)
2017. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az AHS minden évada másról szól, így szabadon variálható hogy melyiket kezded el nézni vagy hagyod abba ha nem jött be. Van egy alap hangulat ami jellemző a sorozatra, de a történet-helyszín-karakter-korszak mindig más.
2017. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dorián.G ***** válasza:

Üdv.... Az Amerikai Horror Story-nál ha nem is tetszett az első évad, a másodikat nagyon ajánlom. Mérföldekkel jobb mint az első évad. És ugyebár teljesen különálló történetet mesél el minden egyes évad. Érdemes lenne megnézned az első részét, hogy lásd mi a témája az évadnak. Az első rész után úgyis tudni fogod, hogy érdekel vagy sem a téma.

Ezen kívül a LOST c. sorozatot ajánlom. Izgalmas, érdekes és van története. Bár valószínnek tartom hogy nem kell bemutatni.

Az ODAÁT c. sorozat is magába tud szippantani ha érdekelnek a természetfeletti dolgok.

2017. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A Breaking Bad-et csak ajanlani tudom az elso evada nem izgalmas az csak bevezetes de utana nagyon jo/izgalmas lesz, szerintem mindenkepp nezz legalabb bele
2017. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Shameless, The young pope, Orange is the new black, Vikings, Banshee, Into the badlands
2017. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

preacher

tabu

penny dreadful

2017. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Rómát nagyon ajánlom. Régi, de príma nagyon.
2017. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pretty Little Liars

Odaát

The Walking Dead

Fear the Walking Dead

Teen Wolf

Penny Dreadful

Riverdale

Game of Thrones

Summer of Dead

Scream Queens

Hát nem tudom, én az AHS-t imádom. Engem a Trónok Harca nem fogott meg:/ Unalmas és vontatott.

2017. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!