Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Percy Jackson...

Mit gondoltok a Percy Jackson filmreviteléről?

Figyelt kérdés
Ugyan volt két film, de szerintem nem voltak olyan jók, és még csak nem is folytatták! De szerintem tök jó lenne, ha valahogy összegyűlne egy stáb, és leforgatnák az első filmet. Tök jó lenne, nem?

#film #filmadaptáció #Percy Jackson #regéyn #könyv és film
2017. máj. 3. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a könyvet nem ismered vagy figyelmen kívül hagyod. Akkor elég jó film lett. de más különben pocsék. Sok fontos és jelentős jelenetet kihagytak a filmből ami fontos lenne a jövöre nézve.

Most látom hogy mi az igazi kérdés.

Az első kétrészt már rég filmre vitték

2017. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most meg azt nem olvastam el amit a kérdés alá írtál :D

Amúgy jó lenne ha folytatnák a filmre vitelt. De nagy esély nincs rá. Rosszak lettek a kritikák. Az előző válaszomban már leírtam hogy miért. A titán átkát tervezték hogyy filmre viszik de eddig nem tudni hogy megcsinálják. De nem valószínű hogy lesz 3. rész.

2017. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy már van két rész, de én úgy gondoltam hogy teljesen újrakezdeni, sokkal inkább a könyv eredeti történetére figyelve megcsinálni!
2017. máj. 3. 17:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is kár, hogy nem fojtatták! :( De ha újrakezdenék az egész filmsorozatot könyvhűen, tuti sikeres lenne! :D
2017. máj. 3. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Még jobb lenne talán egy sorozatot készíteni belőle. Minden rész egy-két fejezet lehetne a könyvből. az évadok pedig könyv részek lehetnének.1.évad 1 könyv és így tovább.Erről mit gondolsz?
2017. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a könyveket, de filmként így is szenvedés volt. Semmi sem volt jó benne....
2017. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
+kurtofsky95 Szerintem baromi jó lenne! :D De én azért megnéznék egy jó moi filmet is! A legjobb lenne, ha mindkettőt meg lehetne valósítani!
2017. máj. 9. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel a filmekben mindig nagyobb eseményeknek kell megtörténie. Talán azt lehetne csinálni hogy az első 4 könyvből csinálnák a sorozatot. Az utolsó könyvből pedig lenne a film. Beleértve a Manhattani Csatát.
2017. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a filmeket is. Bár az igaz, hogy a könyv sokkal jobb.
2017. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!