Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mért van az, hogy az Farkas...

Mért van az, hogy az Farkas filmben Logan öreg viszont az X-men - az eljövendő múlt napjaiban fiatal!?

Figyelt kérdés
Mert ugye bár az eljövendő múlt napjai a sztori története szerint a legújabb korban játszódik.

2017. máj. 6. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok ellentmondást találtam a filmekben. Szerintem néha már nem tudják összeegyeztetni a történéseket. Pl a 3. Részbe Xavier a vissza tekintésben jár és öreg még az egyik újabb részbe amikor megnyitja az akadémiát fiatal és kerekes székes. A 3.ban amikor Jean fiatal Xavier öreg még az egyik újba amibe a Trónok harcából a csaj játsza Jeant a csávó tök fiatal.
2017. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Logan később játszódik, mint Az eljövendő múlt napjai.

Amúgy meg egyszerűen a színész öregszik, nyilván ezzel kellett valahogy dolgozni a filmben is. Azt hiszem azzal magyarázták hogy az adamantium mérgezi és építi le még gyorsabban a sejtjeit.

2017. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az Eljövendő múlt napjaiban visszaküldték a múltba, megváltoztatta a múltat, így minden, ami addig történt, szinte semmivé lett, egy új "felvonás" kezdődött. Ebben játszódik a legújabb film, a Logan, de ez is már az új történet jövőjében, mikor Logant elkezdte mérgezni az adamantium, így egyre inkább gyengült a képessége, és elkezdett öregedni is.
2017. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az eljövendőben is meg van őszítve a halántéka.

a loganban meg csak szakálla van ami öregít,de öregebbnek nem tűnik.

csak erre a filmre nem kellett úgy edzenie és kokszolnia,mint a többi filmre,mert itt egy lepusztult alkesz karaktert kell hoznia,ahhoz képest meg teljesen jó formában volt.

2017. máj. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is sok ellentmondást találtam már az X-men filmekben.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

2017. máj. 8. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!