Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végtelen szerelem / Kara...

Végtelen szerelem / Kara Sevda - Hogy lehet így befejezni egy sorozatot?

Figyelt kérdés

-SPOILER VESZÉLY-

Felvagyok háborodva, hogy egy ilyen színvonalas és izgalmas sorozatot hogy lehet ilyen borzalmasan és sötéten lezárni? Ozan halálára gondolok. Teljesen felesleges volt a halála a történet szempontjából. De ha már mindenáron megakarták ölni szerencsétlen gyereket (pl. mert a színész nem vállalta a következő évadot vagy hasonló), akkor miért ilyen gyatrán tették? A gyilkos feltűnés nélkül bejutott a cellájához a börtönben majd a kórházban is gond nélkül besétált egy előzetes letartóztatásban lévő személy kórtermébe. Legutóbbi alkalommal rendőrök álltak a kórterme előtt és a hozzátartozói sem léphettek be, most pedig ez??

Továbbá, ha két epizód közé raknak ekkora botrányt azt még meglehet érteni, hogy nézze a nép a következő részt is, de hogy ilyen felkavaró érzésekkel és kérdésekkel hagyják nézők millióit hónapokig amíg a következő évad jön, egész egyszerűen tisztességtelen.

Én szívem szerint adnék a forgatókönyvírónak 2 hónap letöltendő büntetést. Másnak mi a véleménye?



2017. máj. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fejezték be, csak a Köztévé hülyesége ez, hogy most a nyár miatt megszakítják. Törökországban nincs szünet.
2017. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez nem a köztévé hibája, a mai tudatosan az első évad utolsó része volt! (Ezért is volt hosszabb.) A két évad között Törökországban is 3 hónap szünetet tartottak. Abban az egyben igazad van, hogy most náluk nem lesz szünet, mert ott tavaly szeptember óta folyamatosan műsoron van a 2. évad.

A köztévének megköszönhetjük, hogy végre egy ilyen színvonalas sorozatot is műsorára tűzött, és összességében is jóval nézhetőbbé vált!

2017. máj. 6. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Az évadzárók már csak ilyenek. Cliffhanger. Ennyi.
2017. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 V.Alexa válasza:

Kedves kérdező, youtube-on fent van az összes rész magyar felirattal kivéve az utolsó mert azt tegnap adták le törökországban....

Nem szeretnék SPOILEREZNI! De a vége nekem nagyon nem tetszik és szerintem neked se fog, őszintén senkinek se fog

Instagramon is szidják a Hilal Saralt (rendezőt) és az írókat is, hogy hogy lehetett így vége a sorozatnak.

Én személy szerint azt érzem, hogy 2 évet pazaroltam rá el az életemből, ha tudtam volna, hogy így lesz vége soha nem kezdem el nézni

Majdnem egy napja néztem meg és még mindig nem tettem túl magam a végén

2017. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A gyilkos nem azonos azzal a személlyel aki bedobta a képeket. A gyilkos... Gondolkozz és rá jössz úgy is!

de ha nem úgy is kiderül majd a 2. évadban!

2017. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
A sorozat amúgy is dráma. Feltételezhettük, hogy nem HappyEnd-del végződik!!!😡😡. Számítottam rá amúgy is, hogy a jó, azaz Kemal meg fog halni, hiszen a drámákban a jó IS meghal!!!
2017. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6


Spoiler b azdmeg!!!

2017. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os, téged állatkertben kéne mutogatni.
2017. aug. 14. 01:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

És még nem is tudod, milyen vége lesz az egész sorozatnak.

2017. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

SPOIlER

Lehetett sejteni, hogy a főbb szereplők meghalnak a végén.

Csak így az a gond, hogy tök értelmetlenné vált az egész sorozat, az a végtelen szenvedés amit Nihanék átéltek.

Értem én, hogy ez egy más kultúra, meg ilyenek. Kemal feláldozta magát a szeretett nőért. De így értelmét vesztette az egész.

2017. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!