Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Westworldben ez miért van így?

A Westworldben ez miért van így?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézni a Westworld sorozatot. Az androidok (vagy nem tudom pontosan mik) nem tudják megölni a fekete ruhás idősebb fazont, aki egy igazi ember. Lövöldöztek rá, de a golyók mintha átmentek volna rajta. Miért?

Persze azt mondták, hogy az androidok nem tudják megölni az igazi embereket, azonban az androidok letudják egymást lőni és az emberek is őket. Ezért nem értem, hogy mi van.

Ez ki fog derülni?



2017. máj. 7. 11:01
 1/9 A kérdező kommentje:
És akkor az emberek megtudják ölni az embereket?
2017. máj. 7. 11:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Emberre hatástalan a parkban használt lőszer, ennyi. Túlzottan nem fogják kifejteni hogyan működik ez a technika.
2017. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Mert sötét vagy. Nem neked való a sorozat. Nézz mást.
2017. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó :'D


Azért, mert 1-2 rész után megkérdeztem, mikor még nem derült ki, abból nem azt következik, hogy sötét vagyok. Kíváncsi vagyok rá, hogy 2 rész után tudtad-e rá a választ... :D

2017. aug. 20. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Már az 1. részben kiderült csak nem figyeltél.

Ez a sorozat nem ilyeneknek való.

2017. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
No komment :D
2017. szept. 1. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom minek nézed ha közbe nem figyelsz

...Ez nem arról szól hogy az uncsi részeket átekerjük.Akkor egy csavar sem esik le és a mögöttes tartalom pláne

2018. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Az utolsónak igaza van, ha ilyen apro dolgokon képes vagy fenn akadni akkor ez a sorozat tényleg nem neked való
2018. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kb. 1-2 részt láttam mikor kiírtam a kérdést... Utána teljesen világos lett, de örülök neki, ha nektek mindenféle magyarázat és ismeret nélkül már az 1. részben világos volt minden... :)
2018. júl. 15. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!