Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végtelen szerelemben (Török...

A Végtelen szerelemben (Török sorozat) Tarik kit ölt meg korábban?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Karen-t , ő volt az, aki felkötötte arra a csajra a vértasakot, akit megölt Ozan. Vagyis amiért tudta mi történt, Tariknak meg kellett ölnie, mielőtt beszélhetett volna Kemallal.:)
2017. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Erre Tarikot Emir kötelezte ugye?
2017. máj. 11. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Tuladonképpen igen, mert Emir előtte adott Karennek is egy fegyvert, és Tariknak meg azt mondta hogy önvédelemből használja, Karen meg rálőtt Tarikra, Tarik meg lelőtte emiatt, Emir meg így tervezte el. Vagyis ha jól emlékszem valami ilyesmi volt benne.
2017. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Értem.
2017. máj. 11. 19:36
 5/5 anonim válasza:

Emir azt mondta Karennek, amikor a pisztolyt adta neki, hogy küldeni fog egy férfit (Tarik), aki le akarja majd lőni, de ha Karen előbb lövi le őt, (Tarikot), akkor hagyja futni a férjével együtt. Tariknak pedig, (miután jól kiképezte céllövésre) azt mondta, hogy ki kell szabadítania valakit, akit elraboltak (Karen) de fel kell készülnie minden eshetőségre, úgyhogy vigye magával a pisztolyt. Szóval igen, ő tervezte el így az egészet.

Egyébként pedig ugyebár az Ozan-gyilkosságot is ő követte el, mint kiderült, bár azért szerintem egyáltalán nem hibáztatható...

2017. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!