Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Taxi 3 című francia vígjáték...

A Taxi 3 című francia vígjátékban mitkeres ott Sylvester Stallone? Vagy miért rakták be rövididőre a filmbe?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi oka volt ennek berakni Slyt? Mièrt üldözhettèk? Vagy valaki kitudná egèszíteni egy jókis törtènettel? A válaszokat előre is köszönöm :)

2017. máj. 9. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kifogyott a motyóból. :))
2017. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én például James Bond karakterét szűrtem le az alakításából, legalábbis valamilyen profi titkosügynök, ez egyértelmű, így bár nem tudom, hogy konkrétan miért, de lehet, hogy egy meghiúsított terv miatt üldözték gengszterek.

Talán azért kérték fel Sly-t a szerepre, hogy egy ismert karakter mégjobban feldobja a filmet, főleg az első két részhez képest nyomottabb hangulat/látványvilág ellensúlyozására, ugyanakkor olvastam, hogy Marion Cotillard nagy példaképe, lehet hogy valamelyest ez is közrejátszhatott!

2017. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!