Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Egy lányról szól aki rengeteg időn keresztül álmodik egy férfiről aki rá akarja törni az ajtót. Ebből kifolyólag elkezd nyomozni és kideríti hogy kislány korában egy tűzből mentette ki az úriember aki most a rémálmaiban "kísérti". Régebben láttam már de nem tudom a címét sajnos. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném!
2017. máj. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Több éve láttam, így nem biztos, hogy tényleg ez az, de mintha: Rémisztő suttogás (2006)
2017. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy időt szántál a kérdésemre! Sajnos nem ez az..:(
2017. máj. 10. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem akarom mindenáron az igazamat bizonyítani - de tényleg nem ez az? A trailerébe belenézve én ezt a filmet láttam pár éve, és nekem úgy rémlik, hogy erről szólt...

https://www.youtube.com/watch?v=9w5745qZ2Jw


Mondjuk az lehet, hogy készült más film is ezzel a témával...

Ha esetleg megtalálod, beírnád ide a címét? Előre is köszönöm! :)

2017. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,dolgoztam és csak a tartalmát néztem meg PORT-on és azon nem találtam hasonlóságot,de megnéztem azóta a trailert és nagyon-nagyon köszönöm,ez az!!!! És tényleg ne haragudj!
2017. máj. 10. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy haragszom! Örülök, hogy segíthettem :)) Jó filmnézést! :)
2017. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!