Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Galaxis örzői jobb film...

A Galaxis örzői jobb film mint a Star Wars? Szerintem sokkal. Sokkal kidolgozottabbak a karakterek és izgalmasabb a story is.

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

XDDDD


Am melyik Star Wars? Mert szerintem még az "új trilógia" (ami mostmár középső) is jobb volt a mostaniaknál, mivel legalább mert kisérletezni ami itt nagyon fontos. Szerintem az új filmek maximális precizióval a klasszikus trilógia alapján készűltek, de nagyon érződik ez és valahogy a szellemiség hiányzik. De még így is jobb filmek szerintem a GOTG 1nél (mivel a kettőt még nem láttam). Ezt úgy mondom, hogy szerintem az az egyik legjobb Marvel film és egyálltalán nem tartom rossz filmnek.

2017. máj. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%

háát én lány vagyok de szeretem a sci fit nekem a csillagkap a favoritom :DD annál nincs jobb

ez meg a kedvenc csillagkapu dalom :D


Nyíllik a nyíllik a csilagkapu t'ealc t'ealc t'ealc :D

a babámba bemászott a goaud azóta már leigázta a falut ^^


https://www.youtube.com/watch?v=xnJwT_30p6k

2017. máj. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Melyik Star Wars? Melyik Galaxis Őrzői? :D

Én mind a Star Wars-t mind a Marvel-t imádom, de most annyira rákattantam a képregényes vonalra, szóval az utóbbi.

De számomra a Birodalom Visszavág a legjobb Star Wars film.

2017. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Én a Galxis őrzőit jobban szeretem, de csak mert az egész Marvel közelebb áll hozzám. Számomra a Star Wars olyan klasszikus, amit egyszerűen meg kell néznem.

De az új Galaxis Őrzőiről inkább ne beszéljük, nekem kis csalódás volt..

2017. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem az túlzás, hogy a karakterek jobban ki vannak dolgozva.

A Star wars főbb karakterei legalább 3-4 filmben kapnak szerepet (Anakin:6,Obi-wan:4,Palpatine:5,Luke:jelenleg 4).

Ezzel szemben a Galaxis őrzőiről 5-6 mondatnál nem tudnék többet mondani karakterenként. (Filmek alapján)



A story-ban pedig semmi izgalmasat nem látok. Igazából az összes Marvel film a következőképp néz ki:

1.pici akció, karakter(ek) bemutatása

2.egy kis lassítás, a főszereplők megismerik egymást, a háttértörténet felvázolása

3.akció

4.a gonosz előnyhöz jut

5.a jók lélekben megerősödnek, tervet kovácsolnak

6.végső összecsapás

7.a jók nyernek

8.zene, jókedv, vidámság

7.stáblistás jelenetek

2017. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy melyik a jobb és miért, az mindenkinél teljesen szubjektív. Én a Star Wars -t szeretem, mert a karakterek, a története, illetve a világ amiben játszódik, sokkal közelebb áll hozzám, sokkal jobban bele tudom élni magam, és sokkal jobban leköt. Ezeket a Marveles meg DC -s szuperhősöket sose szerettem. :s
2017. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a SW mérföldekkel jobb mint a Galaxis őrzői
2017. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gala is orzoiiiii💖💖

Bosszuallok😀

2020. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Star Wars párti vagyok, de a Galaxis Őrzőit is szeretem a humor miatt. A Star Warsba is elfért volna néhány igazán humoros jelenet.
2021. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!