Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem érzitek hiteltelenebbne...

Ti nem érzitek hiteltelenebbnek a Gyilkos elméket így, hogy a 12. évadtól Rossi tegeződik a csapat minden tagjával?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez egy apró és jelentéktelen dolog, de Rossi karakterének pont ez volt szerintem a különlegessége, hogy egy öreg róka, aki ezt az egészet létre hozta, alapította, a legtapasztaltabb, aki csak Hotch-al tegeződik, csak vele van bizalmas viszonyban, kicsit olyan nagy öreg, kívülálló, nekem sokkal-sokkal különlegesebb volt az ő karaktere, míg a magyar szinkron szerint magázódtak, úgy éreztették a nézővel hogy ő egy nagy öreg róka, jóval tapasztaltabb mint a többiek, és a többiek az ő könyvei alapján tanultak, miatta lehetnek itt, miatta létezik ez az egész BAU, így meg eltűnt ennek a varázsa. Engem ez sokkal jobban megérint mint Derek és Hotch távozása. Ti nem így látjátok?

2017. máj. 11. 02:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez csak a magyar hang. Angolban nincs magázódás. Hotch is távozott? Már régen hiteltelen számomra. Ha ennyi gyilkos lenne szabadlábon, már kihalt volna Amerika.
2017. máj. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy angolban nincs, ezért írtam hogy a magyar szinkron szerint magázódtak. Ha eredeti nyelven nézi valaki nyilván nincs ez a különbség, de így nekem nagyon hülyén jött ki, mert ráadásul 3-tól 11. évadig magázódtak, Rejtély még oké, hogy első évadban Olivia és Peter magázódnak a szinkron szerint, és csak 2. évadtól tegeződnek, és kerülnek bizalmasabb viszonyba, kerülnek közelebb egymáshoz, de itt ez olyan hülyén jött ki a Gyilkos elmékbe.
2017. máj. 11. 02:28
 3/3 anonim válasza:

Elsőnek igaza van. Mondjuk mostanában feliratosan nézem, ott megszoktam a tegeződést.

Amúgy szerintem mindegy. Sokkal jobb a tegeződés részemről a való életben is

2018. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!