Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A szökés 5. évad! Prison...

A szökés 5. évad! Prison Break Season 5?

Figyelt kérdés

Elvileg egy befejező/záró évadnak szánták, hogy tisztázzanak kérdéseket, az 5 évaddal. Viszont nagyon nagy a nézettsége a sorozatnak Amerikában és hazánkban is. Szerintetek van rá esély, hogy így folytassák?


Számokra is nagy bevétel, és a színvonalat is hozzák. Ha nem folytatnák, vagy nem látnának rá esélyt, akkor szerintem nem mentek volna bele ennyi év után a folytatásba. Mit gondoltok?


Várom, hogy végre fény derüljön a sok kérdésre, és végre teljes képet kaphassunk Michael újabb (5. évados) elképesztő tervéről. Mindig elbűvöl, azzal, hogy mindent alaposan átgondolva szövi a terveket és végül célba ér.



2017. máj. 12. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ha jól emlékszem 6-10 rész után szoktak arról dönteni,hogy berendelik-e a következő évadot,vagy nem.

gondolom a szereplőkön nem fog múlni,mert értékelhető szerepük azóta sem volt,úgyhogy kapnának rajta.

egyedül a holnap legendái sorozatban játszottak mindketten ami ismert volt és a kasza felett van 1el,meg a kopasznak volt egy elég jó,de reklám hiányában ismeretlen filmje az assault on wall street.

plusz a coming out is értékcsökkentő lehet.

ezen kívül más értékelhetőben nem szerepeltek a szökés óta,úgyhogy ez az aranytojást tojó tyúk nekik,ha jól sikerül.

2017. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed azt a nagyon nagy nézettséget és bevételt?

[link]


3.8 millióról már beesett 2.5 alá és kasza-közelben van. Ha tovább csúszik akkor aligha fogják berendelni.


[link]


"A többi sorozat helyzete nem változott, páran viszont a kaszahatár mezsgyéjére kerültek, pl. a The Great Indoors, a Prison Break és a Great News. Ezek helyzete valószínűleg változni fog a listán legközelebb, a jövő heti teljesítményük függvényében."


Vedd le a fan-szemellenzőt, mert a sorozat nem produkál egyáltalán. A rebootról csak annyit, hogy a Heroes pont ugyanígy járt. Volt egy nagyon jó első évada, egy jó második és egy utált 3-4. Berendelték a nosztalgiahullámmal, majd a reboot első évada után végleg kaszálták az egészet. A Prison Break első évada is remek volt, a második még elment, a többit pedig a 'még nézhető' kategória volt amit már akkor is a hype miatt erőltettek, csak épp néző nem volt rá. Ez az ötödik évad is simán mehet a kaszáltak közé, mert nem nézik és az is zuhan - két forrást is linkeltem ami bizonyítja.

2017. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A bevételről nem írtam a sorozat kapcsán, csak a nézettségről.


Egyébként az össz bevétel a fontos és az alapján viszonyítanak, az előállítási költségekhez, de oké.


Minden esetre kedves utolsó, köszönöm a válaszodat, értettem.


" A fan ellenzőmet" pedig nem volt szükség levenni, nem vagyok 14 éves rajongó :D Csak annyi volt a kérdés, hogy lesz-e persze, vannak akik nem kedvelik a sorozatot, én is látom rá az esélyt, hogy nem lesz, csak kíváncsi, voltam, hogy ti, hogy gondoljátok :) Köszi :)

...........


Az első válaszolónak is köszönöm, hogy írt.

2017. máj. 12. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
fan-szemellenzőmet, hogy pontosabb legyek :)
2017. máj. 12. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem lesz következő része, és szerintem várható, bár ki tudja. Minden esetre én biztos, hogy megnézem. De ezek a nézetségi/bevételi adatok is csak azok, amiket TV-ben néztek. Azokat még nem számolták bele szerintem, hogy letöltve, és stb...
2017. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem is számít. Csakis a tévés nézettség alapján tartanak életben egy tévés sorozatot, mert arra piacra szánják eleve. Hiába töltik le többen, egy műsor nézettségének az a lényege hogy mennyi ember marad ott a reklámszünetre. Márpedig ha nem nézi senki a sorozatot, akkor a csatornát sem nézik, így a rajta lévő reklámok sem hoznak elég bevételt.


A tegnapi hír szerint pocsék a nézettsége:

[link]


Kicsit kitekert gondolkodás, de az a régi vicc, hogy "mostanában adnak 1-2 műsort is két reklám között" visszautal arra, hogy egy tévés sorozat folytatása nem a jó sztorin és a jó színészeken múlik, hanem hogy mennyien nézik azt és megéri-e több pénzt fektetni a gyártásába.

2017. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!