Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fontos, milyen filmeket...

Fontos, milyen filmeket ajanlotok?

Figyelt kérdés

Több kategória érdekelne.

Szerelmes: Legyen valami nagyon romantikus, szóljon fiatalokról, ( de ha nem az se baj) lehet regi is. Meg sírós filmek is jöhetnek😂


Fantasy: Bármi ami tenyleg érdekes.


Vicces filmek is érdekelnének, amin tenyleg annyit lehet nevetni, amin mar szinte sírsz a nevetéstől fajták.


Tényleg sok film jöhetne, mert mar nincs semmi tippem mit nézzek. Tudom sok ilyen kérdés van, de hatha 😏 🎬 📺



#film #vicces #fantasy #szerelmes dilmek
2017. máj. 12. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az imdb.com-on van sok összeállított lista, amit a felhasználók csináltak. Csak írd be, hogy legjobb fantasy, vígjáték, romantikus... stb filmek,(angolul persze), és így szerintem jobban tudsz keresni, mint ha itt ajánlanak egyet kettőt, amit már lehet láttál is.
2017. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koazonom, utana neztem es tenyleg talaltam jo filmeket
2017. máj. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!