Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókban a 6 évadtól a...

Vámpírnaplókban a 6 évadtól a végéig milyen fajta "gonoszok" / bonyodalmak vannak? Van valami ősiekhez hasonló erős vámpír vagy Silashoz hasonló? Vagy a 6 évadtól már nincsenek erős vámpírok vagy boszik?

Figyelt kérdés
Amiatt kérdezem, mert már nem nézem a 6évad elejéig néztem, de kíváncsi vagyok, hogy ha nézném, akkor milyen fajta "izgalmak" vannak benne.. Áttértem a The originalsra és nagyon jó.

2017. máj. 13. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak azt hiszem a 7. évadban eretnekek, akik félig boszorkányok félig vámpírok, aztán ott van még Kai ő is erős boszorkány, a 8. évadban szírének miatt bonyolódik még a sztori. Szerintem érdemes végignézni mind a 8 évadot, én végig imádtam^^
2017. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feltűnik Damon és Stefan anyja, vele eretnekek, akik félig boszik, félig vámpírok. Ezután jönnek szirének, akik nagyon erősek, és megbabonázzák Damont. Miután a szirének eltűnnek, megjelenik maga az Ördög is, aki nyilván nagyon erős. A végén Kai és Katherine is szerepel.
2017. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már most érdekes, akkor nézem is tovább, köszi :D
2017. máj. 13. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
csak annyira kár, hogy nincs szinkronosan
2017. máj. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!