Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik misztikus filmben...

Melyik misztikus filmben vannak azok a szellem testvérek akiket lelőttek a szüleik, mert viszonyuk volt egymással de ez csak a film végén derül ki, hogy szellemek?

Figyelt kérdés
1800-1900-as években játszódik egy nemesi angol birtokon, ahova megérkezik egy középkorú férfi és szerelmes lesz a lányba, akinek a testvérei elég furcsán viselkednek a lánnyal. Van egy jelenet amikor látszik, hogy viszonyuk van. A film vége felé derül ki, hogy testvérek csak már épp szellemek, mert a szüleik lelőtték őket, amikor lebuktak előttük. Előttem van a színész arca, de a nevét sajnos nem tudom. Köszönöm annak aki megtudja mondani melyik film volt ez, szerintem 2000 körül láthattam.

2017. máj. 15. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Más világ, esetleg?

régen láttam már lehet nem az de hasonló

2017. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huh, nagyon nem!
2017. máj. 16. 03:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkísértve (1995)
2017. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ezaz köszönöm!


kár, hogy nincs fent sehol online nézhetően.

2017. máj. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!