Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Goku & Vegeta vs. Marvel-unive...

Goku & Vegeta vs. Marvel-univerzum. Szerintetek ki győzne?

Figyelt kérdés
file:///storage/emulated/0/Download/10458302_10153210276632088_2347665086123198140_n-635x681.jpg

2017. máj. 16. 11:25
1 2 3
 21/26 Come back ***** válasza:

Thor (Tór, másképp Þunraz vagy Donar) a skandináv-germán mitológiában a mennydörgés, a vihar és a termékenység istene. S a Marvel Thor meg nem isten? [link] Itt egy szóval sem említik, hogy nem isten.


Az az isten, aki halhatatlan többek között! Én már az elején úgy kezdtem, hogy "

Ahogy elnéztem a Marvel hősöket, észrevettem Thor-t, ő is isten" Válaszod az volt:

"Na igen. Szerintem Thor versenyképes lehet."


Ezt egy szóval sem mondtad előtte: "istenszerűek","félistenek"


Kedves kérdező: feltettél egy kérdést, miszerint Goku & Vegeta vs. Marvel-univerzum. Szerintetek ki győzne?


Majd meg is válaszolod: A Marvel-univerzum tényleges istene TOAA(The One Above All-Az Egy Mindenek Felett(szerintem elég sokat mond)). :D XD

Tehát ezzel elismerted, hogy Songoku és Vegeta nem tudja legyőzni a Marvel-univerzumot, mivel megnevezted TOAAt, akinek te magad is elismered az erejét, és istenmivoltát (halhatatlanságát). Összegezve nem beszélhetünk győzelemről, amíg az egyik fél nem hal meg. S két halhatatlan teremtmény az örökkévalóságig küzdhet, szélmarom harcot folytathat eredménytelenül.

2017. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám,hogy Marvel-univerzum,mivel csak Gokut és Vegitát kell legyőzniük,viszont ha a kérdés úgy lenne,hogy dragon ball univerzum vs marvel univerzum,akkor egyértelműen Dragon ball univerzumra voksolnék.
2017. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Come back ***** válasza:

Igen, lehet ragozni a végtelenségig. Marvell univerzum+DC univerzum vs. Dragon Ball univerzum...

De nem ez volt a kérdés.

2017. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
De amúgy most jut eszembe,hogy attól még hogy valaki halhatatlan még nem legyőzhetetlen.A Dragon Ball-ban ezt a Mafuba-val oldották meg
2017. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Come back ***** válasza:

Lehet! Megnéztem: https://www.youtube.com/watch?v=60RMUfrtHaY


De ő Trunk volt, nem Goku Goku & Vegeta. :)

2017. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
A Marvel univerzumot nem úgy kell venni,hogy az MCU,hanem a képregényeket is. És így már sokan vannak akik legyőznék a duót: Marvel kapitány,Adam Warlock, Galactus,Dr.Strange, akár professor X,Jean Grey és akik ellen senkinek nincs esélye a dragon ball-ból az Thanos meg Tony a kesztyűvel. Egyet csettint és az egész dragon ball univerzum halott. Tehát Goku & Vegeta vs. Marvel-univerzum? RIP Goku és Vegeta
2020. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!