Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet de nem...

Keresek egy filmet de nem tudom a címét. Remélem segít valaki?

Figyelt kérdés
Az a lényege,hogy nincs benne illat se íz ès az embereknek még érzésük sincs,sőt meghalni se tudnak! Ha valakinek be ugrott,hogy mi lehet a címe azt meg köszönném :)
2017. máj. 16. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem erről Az emlékek őre című film jutott eszembe. Ott volt az, hogy az embereknek nem voltak érzéseik, még a színeket sem ismerték. Lehet, hogy nem erre gondoltál, de nekem ez jutott először eszembe. Már egész rég láttam a filmet, de azt tudom, hogy nagyon izgalmas, tetszett.
2017. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaj igen azt tudom melyik az a film azt ismerem valóban jó volt tetszett nekem is csak ez amit én mondok ez úgy kezdődött,hogy a féfrit egy busszal vitték a nagy semmibe egy benzinkút félére és ott adtak neki lakás kulcsot munkahelyi szerződést,pénzt egyzsóval mindent és onnan tovább vitték egy városba ahol beköltözhetett egy lakásba és másnap munkába mehetett, aztán rá jött hogy mindent csak úgy meg kaphat nőt is meg mindent de furcsa volt neki,mert az ételnek nem volt íze se meg az embereknek a párkapcsolatba érzésük se kedvesek aranyosak voltak de olyan nyomasztó film volt aztán az egyik ember öngyilkos akart lenni de nem tudott meghalni egyszerűen ez az illető is a metró alá vetette magát de semmi hatás olyan morbid film volt de eléggé elgondolkodtató. Bocsi hogy ennyit írtam!
2017. máj. 18. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Leírás alapján ez lesz az, de nem láttam, csak beírtam keresőbe, amit írtál: /film/tv/a-kiallhatatlan-den-brysomme-mannenthe-bothersome-man/movie-83689

Lehet én is megnézem valamikor.

2017. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a link, most nézem. Mindegy, keress rá, a címe: A kiállhatatlan.
2017. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan ez az kösziiii 😄😄
2018. febr. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!