Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a neve?

Mi ennek a filmnek a neve?

Figyelt kérdés

Még a testvéreimmel néztem egyszer, de elfelejtettem a címét. Arról szólt, hogy volt egy srác, aki a barátjaival ült a buszon, egyszer csak látomása lett arról, hogy a híd le fog szakadni, majdnem mindenki meghal, stb. Persze amikor ezt mindenki más tudtára adta, bolondnak nézték, de neki sikerült lerángatnia a barátait a buszról, így megmentette az életüket. De mivel a halált nem lehet kijátszani, sorra szörnyű balesetek történnek és meghalnak azok az emberek, akik lejutottak a buszról. Valahogy úgy működött ez az egész, hogy mivel ők megmeneültek, ugye valamilyen más módon fognak meghalni, de ha elveszik valaki más életet, úgy megkapják az áldozat hátralévő napjait. A végén abból a baráti társaságból, akik lementek a buszról, csak ketten maradnak életben. Az egyik eleve túlélte volna, a másik meg lelőtt egy pasit asszem, így nem hal meg. Azután repülőre ülnek, nyugiba, hogy mindennek vége van, de egy srác elkezd ordítozni a repülön, hogy le fognak zuhanni, meg, hogy ő látta, hogy mindenki meg fog halni (pont úgy, ahogy az a másik fiú még a film elején). Persze a repülő tényleg lezuhant.

Remélem elég érthető ez és, hogy majd valaki ráismer.


2017. máj. 17. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Végső állomàs 5.
2017. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végső állomás 5
2017. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen, ez a film címe.

2 X megnéztem.


A lényege, hogy a Halál ara törekszik, hogy a tervét ne húzza át az ember.

E körül forgott a film lényege.

2017. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!